Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb GTA játék?

Melyik a legjobb GTA játék?

Figyelt kérdés
sztem a S.A.
2010. aug. 18. 20:04
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
68%
dettó
2010. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
92%
Még a GTA IV-el nem játszottam, így nem tudom, hogy milyen, ezért az eddigiek közül, amikkel játszottam, nekem is a San Andreas jött be a legjobban.
2010. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
16%
A Gta 2 volt annakidelyen.
2010. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
62%
IV Tetszenek az új dolgok benne(telefon,játékmentés-ágy,internet használata és az , hogy konzolon nem akad:D) A negatív , hogy konzolra nincs hot coffee mode mint az SA-ban:D De ezek mellet akkor is a 4.
2010. aug. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
64%
Holtversenyben a Vice city és a IV.
2010. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
8%
VC IV sa-t utálom
2010. aug. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
85%
Nálam a SA és a IV áll holtversenyben. Utána a GTA 3, de mondjuk ez azért, mert az első játékom volt ebből a sorozatból.
2010. aug. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem el hogy vannak akik nem a SA-t mondják legjobb GTA részként.Ugyan már SEMELYIK GTA rész nem veheti fel a harcot a SA-val.SEMELYIK!!!Még a közelébe se érhetnek.Ennyire rossz ízlésetek van vagy a memóriátokkal van gond?Nem emlékeztek hogy mi mindent lehetett csinálni a SA-ban?Hogy mennyire hatalmas területet tudtatok bejárni?Hogy mennyire hosszú volt?A többi GTA is jó volt(kivéve a 4-et) de a SA-hoz viszonyítva egy FIKARCNYIT sem értek.A GTA 4 fejlesztői meg szégyeljék el magukat,mert ahhoz képest hogy PS3-ra jött ki jóval a SA után,semmi újjat nem tudott mutatni.Oh bocsánat internetezés,húúú de sok újdonság!A SA-ban 1000-szer több dolgot tudtunk csinálni.Nincs olyan amit a SA-ban nem tudtunk megcsinálni viszont a többiben igen.Az igazi GTA fanok a SA-t fogják mondani és nem csak a legjobb GTA rész de a legjobb játék is a világon egyben.Semelyik játékban nem tudtok csinálni annyi dolgot mint a SA-ban.Le a kalappal a fejlesztők előtt,soha senki nem fog jobb játékot csinálni ettől a játéktól,örök klasszikus marad
2010. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
43%

A San Andreas jó játék, de szerintem a legrosszabb GTA.

Lehet érvelni mellette, hogy abban van a legtöbb jármű, meg a legnagyobb terület, de mit számít, ha a karakterek ellenszenvesek, a hangulat olyan semmilyen, a történet egysíkú, a harc kidolgozatlan, a kamerakezelés (PC-n) idegesítő, bele vannak pakolva egyáltalán nem odaillő dolgok (jetpack egy GTA-ban? Ugyan már!). Amit a San Adreassal elkezdtek, az a GTA IV-re forrt ki.

2010. aug. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
80%

De hangulatban még mindig nincs ami megközelítené a Vice City-t.

Miami, pálmafák, élénk színek, képregényes grafika, tökéletesen eltalált szereplők, kézreálló irányítás, rengeteg rejtett poén és utalás, csupa nagybetűs HANGULAT.

2010. aug. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!