Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vagy wow?

Metin2 vagy wow?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 01:28
 81/91 anonim válasza:

Én mindkettővel játszottam, először a Metinnel, utána a WoWwal. ( még most is játszom vele )


Metin2:

Hátrányok:

-Idegesítő hogy a sok 10 éves gyerek leüt a nagyobb karakterével

-A cuccaidat a kovács elronthatja

-Ha boltot nyitsz, nem tudsz semmit csinálni

-Mindegyik küldi csak az ölésről szól

-Tipikus kínai játék: Van 100 szörny egy helyen, és öld meg őket

-A játék nagy része még nincs fordítva

-Karakteredet nem nagyon tudod formázni, kevés képesség.

-Nincsenek fajok

-A szakmák (bányászat, halászat) röhejesek


Előnyök:

-Jó a céhháború

-Hátasról lehet harcolni


World of Warcraft

Hátrányok:

-Van egy pár bug ( de javítanak azért néha )


Előnyök:

-Karakter formázás, sok képesség, fajok

-Szakmák nagyon jók

-Sok csatatér, sok kazamata ( insta )

-Duel rendszer is jó

-Lehet repülni

-Vívmányok ( Achievments )

-Könnyen áttekinthető térkép


Én a WoWot ajánlom, mert sok lehetőség van benne, szerintem az MMORPG játékok atyjának lehet nevezni.


A Metin2-t nem ajánlom, a lényege annyi hogy: Ütsz, vágsz, mész.

2011. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/91 anonim válasza:
Nem. Ez azt bizonyítja hogy egy olcsó szaros koreai utánzat.
2011. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/91 anonim ***** válasza:

Metin2-őt nagyon jól ismerem, WOW-val meg 3 hete játszok, elmondom mik a tapasztalataim. :A Metin2 egy jó játék, egy ideig. Míg rájössz hogy ugyanazokat a monoton mobokat kell ölnöd, ugyanazok a monoton zenék mennek, és eléggé sok low is van rajta, amiből adódik, hogyha pl. történik valami, teszemazt ellopják cuccod, az elég szar érzés, mert párszázezer mobot kellet kinyírni a pénzért stb.

A WOW-ba ez jobban meg van pl. csinálva, mert a küldik még akkor is változatosak, arról ne is beszéljünk hogy a térkép akkora mint egész európa.(nem vicc: 2 "világ"-egy világba legalább 3 kontinens- Minden kontinensben megtalálható legalább vagy 30 megye/állam és egy megye akkora mint az egész metin és ami a legjobb: MINDEN TELJESEN BEJÁRHATÓ. Egyetlen hibája az, hogy időigényes és bonyolult, sokszor nehéz, és nem párszor szaladt el 4-5 óra csak úgy hogy küldiztem, míg metinnél fél óránál tovább nem bírom a folyamatos mob ölést.

2012. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 anonim válasza:
Tudom hogy nagyon régi ez a kérdés ,DE én azért hozzászólok .Azért mondja ez a sok cs*cska hogy a METiN mert nem értenek a WOW-hoz nem tudják megcsinálni a kis rahedli 10 évesek ,azt sem tudják mi az a Willendorfi Vénusz .Igaz én is játszottam vele 1 időben de 1 rakás sz@r !Bocsánat a kifejezésért de ez az igazság .Sok 11-12 éves sz@rdarab kinek a p*csén még szőr sincsen kettőt klikkel és kész is van neki az a b*zi *csmány h*nyadék metin, de megnézem wow-ot mikor csinálja meg !
2012. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 anonim ***** válasza:
Utolsó,túl komolyan veszed ezt a dolgot.Amúgy meg én pont azt nem szeretem a Wow-ot,mert túl nehéz.Órákig ott kell ülni a gép elött és instázni a többiekkel,hogy jó cuccokat szerezz és ez nagyon unalmas.
2012. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/91 anonim ***** válasza:
az mi hogy wow történet 0 ? az grat -.- a wownak irják a legjobban a történetet a küldiknek is van közük egymáshoz csak elkéne olvasni :)
2012. jún. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/91 anonim válasza:

Régi kérdés, de leírom a véleményem:)

Metin2: valamilyen szinten unalmas valóban a sok monoton ölés és a sok unalmas küldi, de a pvp és céhwar lehetőségei sokkal jobbak, az a lényeg benne, h pvp terén kell először jónak lenned, mert onnan jön a pénz és aztán tudsz csak erős pvps lenni, s a pvp szerintem roppant változatos, hiába van 5 max 6 skilled, de tudni kell jókor elsütni, ahány player annyiféle taktika.

Hátrány: mappok kicsik(wowhoz képest pláne), sok kis noob van, ámbár szerintem wowban is. DE nehéz és sok kihívás van benne(a GFesen a mester az 1 könnyű kopi amit azoknak csináltak akik béna gy.kerek és nem tudják elérni rendes metinben a céljukat csak az 5000x könnyített szutykon(kipróbáltam, rohadt könnyű a GFes metin meg kihívás))

WOW:

3 hetet játszottam, de akk napi 28 órában :D

Nagyon tetszik a 3 kontinens, bejárhatatlan, de ugyanakkor szépre és rohadt változatosra van megcsinálva. Sok féle mount, lehet repülni is velük, bejárható minden, le tudsz csúszni 1es helyeken stb, ha nincs kedved pvphez v pvmhez akkor is jól eltudsz lenni ^.^

Hátrány:

Ha 1x pvm ezel akkor szeretnél gondolom rendesen hentelni és nem 2-3 max mobot csapkorászni 5 percig...-.-Pvp része szutyok...

Mind2 jó szerintem, ámbár, mint mai napig aktív GFes a metinre voksolok:D

2013. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim válasza:

Bocsi elírtam-.- Így lenne:

Először pvm terén kell jónak lenned mert onnan jön a lé...

2013. jan. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 anonim válasza:
Nincs értelme ide írni mert az ostobák, ostobák maradnak. DE LEÍROM. Metin2 egy ingyenes rohadt jó játék. Ha van sok sok pénzed akkor wowozzál, ha akarsz. De a metint is próbáld ki ha szereted az ilyesmi játékokat. A farkasos sztori az kb 3 óra játék max a legelején. Nagyon sok map van amit fel lehet fedezni. Lehet mászkálni, barátkoni. Igen vannak kis hülyegyerekek csak az az igazság hogy 1000/4 max, mert bannolják az ilyeneket. Régen lehet több volt de most nincs sok. Változatos, sok dolgot lehet csinálni. És mivel tudom hogy kb 10 percet vagy annyit sem játszottak azok akik ilyeneket írtak hogy szar, meg stb, így azt mondod, OKÉ nem tetszik, de ne szarozd le azért mert neked nem tetszik. Fel sem tudod fogni mimindent lehet csinálni. És ha ingyenes mmo kell akkor METIN2 őt ajánlom. WOWOzni sose wowoztam, én nem mondom hogy szar, mert sok haverom wowozik láttam mik vannak, de nem fizetnék érte az tuti mert a metin2 nekem mindent nyújt ingyen.
2014. jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/91 anonim válasza:
Nagyon kicsik a mapok amikro van hogy 15 perc alatt mész végig rajta egyenesen :D igen a wowban nagyobbak ez tény, ÉS???? akkor mivan? :P szégyenek vagytok
2014. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!