Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vagy wow?

Metin2 vagy wow?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 01:28
 31/91 anonim ***** válasza:
De ha te meg értenéd a jeleket, akkor tudnád mit jelent ez is: "" vagyis macskaköröm. Ahogy mondtam, "manga" tehát nem azonos szintűek, de egy csöppnyit hasonlítanak a manga karakterekre.
2010. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/91 anonim válasza:
0%
A wowot lemásolta a metin2....
2011. febr. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 BleenJIn válasza:

Na hello

Én mind kettővel játszottam.

Értékelés:Metin2

Hát alap ból az hogy nem mondom hogy manga de talán kicsit anime stílusú arcaival furává tette a játékot azoknak akik még nem láttak animét.Skill:Na azt én is kevéslem.A szegény ló szidása:Hát aló most mit várjunk egy mmorpg-től.A ló a legkevesebb.a társaágban néha jelentkeznek néhány csalók meg stb.Am én már k@urára unom mert elején mindig csak ölj ölj és ölj.

Az osztály társaim közül 2-en metinezne.


Wow


Grafikája jó de.Hozzáteszem hogy a wow-ot minek hasinlítjuk a metin2-vel a wow már cd-is kapható.Lefogadom hogy ha megkérdezném az járókelőket negyede azt mondaná hogy wow, a többi nem azt mondja hogy metin hanem hogy egyiket sem ismeri.Miért negyede mert a wow amint már mondtam cd-én is kapható s a metin meg letöltheő.


Na ha választanom kéne hogy most mejikkell játszanék hát egyikel sem de ha 1 pár héttel ezelött kéne választanom akkor wow.


Am kiprobálnék másokat is én szeretem az ijenek.Ja a wow skill az kimaradt túúúúúúl sok.Cabal-t ismerem csak mivel azt mondják hogy nem ingyenes. Ennyi voltam BleenJIn

2011. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/91 anonim válasza:
100%
Nem akarom basztatni a kedves kommentelőket,de a WoW nyugati típúsú MMO(azaz a küldikre épít) míg a Metin2 keleti(ölj minnél több mobot),szóval ne nagyon hasonlítgasd...am meg azért néznek ki "mangásan" a karik mert távol-keleti :]
2011. ápr. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/91 anonim válasza:
83%
...metin2 a tuti, jah es volt aki a gravitaciovalj ott h nincs benne, csinalj te olyan jatekot s akkor majd meglatjuk te milyent tudsz jo? Mar bocsika, de sztem mar ezt is nagy munka volt megcsinalni nem h meg olyan aprosagokara is odafigyeljenek x( Sztema metin2 az egyik legjobb jatek :P ez a velemenyem aztan nem tudom ti mit szoltok hozza :D
2011. ápr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 anonim válasza:
Egyszerű a válasz WOW!!!!
2011. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/91 anonim ***** válasza:
AZ ÖSSZES MMORPG SZAR!!!! Mindegyikbe ölj, farmolj, fejlődj, csak függőséget okoz. De ha választani kéne egyértelmű hogy a metin a legjobb MMORPG. Wow úgy szar ahogy van. Azok szarozzák a metint akik nem értenek hozzá vagy csak ránéztek és azt mondták szar pedig 1000x jobb. WOW=SZAR nekem csak a története tetszik más nem.
2011. máj. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/91 anonim ***** válasza:
ASD te "A válasz megírásának időpontja: ma 18:25" te még ezt se tudod mi az a MMO meg RPG, akkor inkább kussulj.Te is csak egy nagy paraszt Cod-os lehetsz, és még csak nem is ismered a WoW-ot, de a metrottyot biztos csak azért isteníted, mert gagyi.Ennyi vagy te, IQ szinted 2.
2011. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/91 anonim válasza:
WOW a jobb de azért a metin2 is jó
2011. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 anonim válasza:
Metin 2
2011. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!