Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 vagy wow?

Metin2 vagy wow?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 01:28
 41/91 ZsoltyD ***** válasza:
A Metin2 nem rossz játék csak kb. 1-2 hónap alatt unalmas lesz. A World of Warcraft-ot még nem próbáltam ki de az egyik kedvenc játékom. WOW a nyertes :D
2011. jún. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség :D minek szarozzátok a wowot és a metint?Van akinek a wow tetszik van akinek a metin.Én mind 2-vel játszottam már de valahogy a metin izgalmasabb, pl: a wowba mész instákra meg bg-kre és nem úgy vannak hogy több embert vagy mobot támadsz, ez esetben a metinbe mész DT runra céh háború.Wownak 100% hogy jobb a grafikája de én metinre szavazok :)
2011. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/91 anonim válasza:
wowba max. 3-4 szörnyet tudsz üti nah ez metinben korlátlan lehet majom kazba menni és lómedált szrezni lehet páncélos lovat szerválni és ha kevés a skill akk könyebb csak mivel itt men kell váltogatni:..
2011. jún. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 anonim ***** válasza:

A WoW egy iszonyatosan unalmas MMORPG.A fejlődés unalmas.A pve unalmas és nehéz.A pvp nem olyan rossz,de a Metinben az is jó.Sok faj és kaszt van.A története is jó,de attól még nem lesz jobb a játék.20 percenként ütsz bent.Túl sok skill van.Minek kell annyi?El van túlozva.Meg mekkora hülyeség az,hogy külön pvp és pve cuccok vannak!Tiszta baromság...

A Metinben izgalmas fejlődés,izgalmas PvE és PvP.Egy WoW-os BG meg sem közelít egy Metines céhháborút.Az is jobb bent,hogy nem **** talentrendszer van,hanem rakhatsz pontokat a TP-re,az MP-re,az erőre,a védelemre.És még a képességekre is.A cuccokat lehet fejleszteni.Vannak bónuszos fegyverek,vértek is!


Metin2 jobb!Kevesebb lehetőség,izgalmasabb játékélmény!

2011. júl. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/91 anonim ***** válasza:
asd az előzőn akkorát nevettem :'D A WoW-ban minden jobb a f*s metinnél, azon is látszik, hogy csak egy utánzat.Mégis miért a Blizzard játéka jobb, mint egy ismeretlen f*stalicskáé?
2011. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 anonim ***** válasza:

Előző,én mindkét játékon játszottam.A WoW-ban minden unalmas,nagyon hamar ráuntam.A Metin nagyon izgalmas játék.Meg WoW-ban ez a Soulbound dolog is hülyeség.Nem lehet eladni a ruhát,ha már felvetted...A Metinben a drop is jobb.Nem kell 4 órát szenvedned egy instába,hogy kapj egy béna fegyvert.És még több ilyen instát is végig kell szenvedni,hogy mehess egy nagyonn instába,hála a GearScore-nak.Már BT-be (70-es insta) is 3,4k gs-től inveltek.Naxxba meg 4k gs-től.

A Metinben vehetsz a boltban jó cuccokat,vagy farmolhatsz anélkül,hogy órákig szenvedsz egy instában.Vagy egy kisebb szintű cuccot felfejleszthetsz olyan szintre,hogy legyen olyan erős,mint egy nagyobb szintű páncél/fegyver.És a Metin MAGYAR!!!!

2011. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/91 anonim ***** válasza:

Ja és a Metinben nem kell repuzni és nincs weapon skill.Ezért is jobb a Metin.Csak az a kár,hogy nincsenek benne kitüntetések.

És a Metin2 nem utánzat.Sok MMO van,ami WoW koppintás,de még egy Metinhez hasonló játékot sem láttam.

2011. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 anonim válasza:

JAJJ ISTENEEEEM!!!!!!!!

Ez a kérdés nagyon gagyi...azzal játszol amelyik neked tetszik..ha megkérdezel egy techno-st hogy mit gondol pl. Sum41-ről azt mondja szar...és ugyanez van fordítva is.A WoW nyugati típúsú mmo(inkább a küldetésre építenek) míg a Metin keleti(ölj meg 792597219712 mobot)..van aki ezt szereti van aki azt..ENNYI

2011. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/91 anonim válasza:
Várjunk...ne hasonlítsuk össze a kettőt, mert a WoW egy világhírű játék, ami ráadásul az elején nem volt annyira jó, de ahogy befutott, költöttek rá, és szépen felhúzták magukat....és elég régi is, és volt ideje kialakulnia...a Metin2 sem a legjobb, bár én 2,5 éve (mióta van Metin2 magyar szerver) azzal játszok, mostanában untam rá....én a Metinre szavazok
2011. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/91 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 07-01 17:45:


Ismeretlen fostalicska?:DDD

Nem is tudom... A wowba ismertek olyan embereket akik tegyük fel elég erősek vagy meg van nekik ez meg az?

A metinbe ott van FuBu első ember aki elérte a 99 lvl-t

És magyar metinen is vannak emberek akiknek nagyobb a hírnevük mint a wowba néhány embernek (Már ha foglalkoznak is azzal hogy ott ki milyen és mit éremel ki :)):D Nah mi értelme a wownak?Menj instázni aztán felerősödsz közbe szétunod magad az egészen és egy fél napig állsz ott 1 cuccért.Igaz hogy a metin olyan 2,5 fél éve jött ki de legalább van belőle magyar Hivatalos GF Szerver :) (ami szerintem igen is fontos).

Üdv. SunCo

2011. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!