Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 500 GB vagy 1 Terra?Melyik...

PS4 500 GB vagy 1 Terra?Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Szerentnek venni egy PS4 et,de nem tudom hogy megeri-e adni tobb penzt egy terrásra:mivel jobb az 1Terra az 500GBnál?Azon kívül hogy persze több játékot játszhatsz egyszerre...Én max 5-6 játékot játszanék rajta.Egy oldalon úgy olvastam hogy az 500as visz egyszerre úgy 20-30 játékot.

Tehát szeretném tudni hogy a memorian kivul mivel jobb az 1 TBs,és hogy melyiket érdemesebb megvenni...

Még egy kérdés:az új PS4 kb mennyibe fog kerülni?Én úgy hallottam hogy kb 160 rongy lesz



2020. júl. 25. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
38%

Ember, ha par jatekra kell, akkor az 500as, ha tobbre, akkor a terras.

Tenyleg ilyen nehez donteni? Mas kulombseg nincs.

2020. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Oke,csak azert kerdem mert az 500as regibb valtozat,es lehetseges hogy szarabbul mennek a jatekok rajta azert kerdeztem

Azert kossz!

2020. júl. 25. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen újabb PS4?


Amúgy nincs ilyen, ugyanúgy futnak mindegyiken a játékok, nem számít a tárhely mérete ilyen szempontból. Egyébként érdemes 1 terrásat venni, ha nem akarod törölgetni a játékokat. Némelyik már 100 giga felett jár, de folyamatosan frissítik. Egyébként ha kevés lenne a tárhely, tudsz hizzá csatlakoztatni külső vinyót, vagy akár ki is cserélheted, még garancia vesztéssel sem jár, egy sima 2.5-ös laptop vinyó kell bele.

2020. júl. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!