Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Érdemes lenne megvennem a...

Érdemes lenne megvennem a Dark Souls 3?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a játékról? Egy-két ismerősöm játszott vele, azt mondták, hogy nagyon felhúztak őket, de mégis szeretik a játékot. Most Xboxon 5000 leárazva, és így videók alapján jó játéknak tűnik. Eddig nemigen játszottam ilyen játékokkal, inkább akció, fps és kalandjátékokkal. Szerintetek megérné?

2020. ápr. 4. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga a játék piszok jó, de arra készülj fel hogy nagyon nehéz. Nem erőltetheted rá a saját játékstílusodat mert akkor semeddig nem fogsz eljutni, ki kell ismerned a játékot és hogy mi ellen mi a hasznos, különben el vagy veszve :D
2020. ápr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huhh hát én megvettem, és iszonyat jó, már az első boss is sikerélmény, tényleg rohadt nehéz game, de amúgy ajánlani tudom :)
2020. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

A Souls játékok nehézsége leginkább abban áll, hogy az emberek rosszul állnak hozzá. Olyan játékokhoz vannak szokva, ahol csak a támadás gombját kell nyomogatni, és néha gyógyítani egyet, vagy félreugrani. A Souls nem ilyen. Ha kitanulod és betartod a szabályait, akkor könnyű lesz, ha ellenállsz, és fogcsikorgatva, "erőből" akarsz győzni, akkor megaláz. És ami nagyon fontos: bár néha úgy fogod érezni, de a Dark Souls nem csal. SOHA.

Amúgy a 3. rész messze a legkönnyebb a sorozatban, bár az első boss-al nagyon sokat kínlódhat az, aki nem ismeri a sorozatot.

2020. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!