Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes megvennem a GTA...

Hol érdemes megvennem a GTA 5-öt? többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem hogy megszeretném venni a GTA 5-öt (Grand Theft Auto - V) csak nem tudom hogy hol vegyem meg.


Inkább rendeljem meg itthonról (13-15 ezerért), vagy vegyek egy CD kulcsot online ami csak ~10 ezer forint?



2017. jún. 27. 17:18
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy kicsit nem egyértelműen írtam le..


Inkább menjek a biztosra, de drágában és mondjuk csak 4 nap múlva játszok vele, vagy mondjuk kártyáról fizessek 10 ezer környékén de viszont külföldről küldenek emailban egy cd kulcsot.

2017. jún. 27. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Online áruház miért nem jó ahol hiteles példányt kapsz?

[link]


Ez 9300 forint most, és mégsem a netről egy ismeretlentől vett kulcs, ami akár felhasznált is lehet, és az online vásárolt kulcsokat nem téríti vissza senki mert nem lehet bizonyítani hogy tényleg rossz vagy csak egy másik kulcsot akarsz ingyen tarhálni. A játékok aktiválókulcsaival való problémát pedig úgy kezelik hogy a játék kiadójához irányítanak, ők pedig vissza hogy az eladóhoz menj reklamálni aki nem vállal felelősséget érte.

2017. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Steamről vedd . Olcsó , gyors , biztonságos
2017. jún. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Steamről most vedd meg amíg akciós, akkor nem kulcsot küldenek hanem egyből ott lesz a profilodon és töltheted le
2017. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Steam verzio bugos,


Instant gamingrol erdemes megvenni ami eredeti jatekot ad

[link]

2019. ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!