Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Dark Souls játkot...

Melyik Dark Souls játkot érdemes első körnek megvenni?

Figyelt kérdés
Felkeltettem az érdeklődésemet ez a játék, de nem tudom eldöteni, hogy melyiket vegyem meg a három közül. Dark Souls remastered, Dark souls II scholar of the first sin vagy a Dark Souls III? És az lenne a kérdésem, hogy scholar of the first sin az az egész játék, vagy csak kiegészítő?

2020. ápr. 12. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes a Dark Souls Remastereddel kezdeni. Jobban néz ki az eredetinél, és Blyat... izé, Blighttown-ban végre nem diavetítés a játék. Emellett sokkal könnyebb mint a III, szóval kezdőként jobb választás, bár arra készülj, hogy párszor kelleni fognak új beviteli eszközök, miután szétverted az addig használtakat.
2020. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a dark souls 2 játékot ajánlom kezdésnek vagy ha ps4 tulaj vagy akkor a bloodborne játékot
2020. ápr. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1#: Az első rész könnyebb, mint a harmadik? Te vagy a második, akitől ezt hallom, bár a másik srác az előző kettőt nehéz páncélban és pajzzsal nyomta végig, ami ugyebár a 3-ban nem járható út. Mondjuk embere válogatja, mert nekem pont a lassú tempójú soulslike játékok a nehezek (pl. The Surge), a száguldozósak (Bloodborne, Nioh) meg a könnyűek.

Nekem a DS3 röhejesen könnyű volt (alig 40 halállal sikerült végigtolnom), a The Surge 2-ben meg már 200 felett járok. A legtöbb ismerősöm szintén a 3. részt tartja a legkönnyebbnek.

2020. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok nekem a harmadik rész nem jött be nem tudom hogy miért 2.résszel kezdtem azt imádtam aztán vettem egy ps4et azon kapásból a bloodborne játéknak estem neki majd jött a dark souls 1 ami hát... Szódával elment majd a harmadik résszel kezdtem el foglalkozni ami nem bírt lekötni második boss után ráhagytam (feltételezem hogy a második) egy párkányról visznek minket tovább utánna szárnyas lények
2020. ápr. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kezdj az 1-el vagy a 3-al.

Ha semmilyen Soulslike-al nincs még tapasztalatod akkor a 3at javaslom, az kevésbé dob be a mélyvízbe az elején. (Összességében könnyebbnek nem nevezném mint az 1-et, a vége fele jóval nehezebb bossok vannak benne mint az 1ben bármelyik).


Én a 2-vel próbáltam kezdeni anno de nagyon nem jött át pár dolgot kivéve és azóta sem tudtam rávenni magam.

2020. ápr. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!