Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta III? Vélemény? Sz@rabb a...

Gta III? Vélemény? Sz@rabb a san anderasnál?

Figyelt kérdés
jó a játék játszottam oszt.társamnál gta san anderas-szal és nagyon jó megrendeltem a Gta grand theft auto III-at jó a játék vagy nagyon gagyi???
2010. júl. 27. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
2004 ben 8 orakat jatszotam vele naponta. GTA SA viszont jobb....a 3 es az SA kozzott pedig van a Vice City az is jobb a 3nal.
2010. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
eléggé gagyi jobb a san andreas
2010. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hú kb 2003ban játszottam vele...


Én előbb játszottam a 3mmal aztán ugye vice city, aztán san andreas, és gta4...


Ilyen sorrendben nagyon jók voltak.


Sand Andreas után a gta4 kicsit szűkebbnek tűnt elsőre, hogy pl nem lehet edzeni, erősíteni meg ilyen apróságok, hasonló "visszaesést" tapasztalni fogsz amikor a 3at elkezded játszani, de a hangulata ugyanaz. De pl 3ban még ha rálősz egy komolyabb skulóval az ember combjára, akkor leszakad, meg a fejét is "le lehet lőni róla" szal véresebb kicsit :)


Nem szarabb, csak régebbi, kevesebb a feature, de ha a San Andreas tetszett, akkor ez is be fog jönni, élvezetesesk a küldetések, és ugyanolyan szabadságod van benne!

2010. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogy gagyi. Amikor megjelent ugyan úgy tátva maradt tőle a szánk.
2010. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A GTA III-at 2001-ben, PC-re 2002-ben adták ki. Akkoriban minden díjat bezsebelt, minden rekordot megdöntött.

Ugyan azok a hibák sújtották, mint megjelenésekor a GTA IV-et. Borzasztóan rosszul optimalizálták. Gyakorlatilag nem volt gép, amin ne akadt volna. Persze ez mára már nem probléma, elvégre egy közel 10 éves játékról van szó.

A Város nagyon szépen kidolgozott (korához képest), sok lehetősége nyújt, bár kicsit komor hangulatú.


A San Andreas egy jóval későbbi játék, így több lehetőséget pakoltak bele, ezek egyike a játékos karakter személyre szabhatósága. Szerintem mondjuk kicsit túl is bonyolították. A grafika olyan igazán átütő fejlődésen nem ment keresztül, végül is a GTA III kicsit feltuningolt motorját használja, Viszont elvesztette a kissé képregényes beütését.

A történet részletesebben kidolgozott, rengeteg az új fegyver, és hatalmas a bejárható terület.

Mindezek ellenére szerintem a GTA San Andreas a sorozat legrosszabb darabja.


Az igazi csúcs (a mostani negyedik részt nem számítva) a GTA Vice City.

Kicsit lobban rámentek a képregényes beütésű grafikára, a karakterek igazán egyéniek, egyszerre komoly és vicces, rengeteg az utalás filmekre, főleg a Scarfface-re, a történet nagyon egyben van, a nehézséget tökéletesen eltalálták.

2010. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
dehogy szar, csak a mai elkényeztetett 10 évesek akik 2 évente kapnak egy atomerőművet azok nem képesek felfogni hogy nem lehet minden Crysis grafika...
2010. júl. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A GTA3 kiváló játék. Rengeteg olyan dolog van benne pl., amit "kifelejtettek" a SA-ból.
2010. júl. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!