Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereti mindenki ennyire...

Miért szereti mindenki ennyire a Alkonyatot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 08:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

14 : 23 nak üzenném, hogy amióta az eszemet tudom azóta olvasok !!! Nem telik el számomra nap hogy ne olvasnék valamit. Nyugodtan le lehet pontozni de ez az általánosítás nagyon durva volt kedves 14:23!!! Ezt miből gondoltad?

Elkezdjem felsorolni neked, hogy miket olvastam az Alkonyat előtt meg után???

Anne Rice könyvek, Lara Adrian könyvek, Laurell K. Hamilton könyvek, Rob Thurmannnak az Éjvilágja, Tom Becker könyvek...és ez mind az Alkonyat előtt volt és nagyon tetszettek!

Még mindig úgy gondolod hogy aki szeretei az Alkonyatot az még nem olvasott mást?

Azt hiszem ezt egy kicsit megcáfoltam...xD

2010. ápr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
mert sokan mindig az éppen aktuális dolgokért vannak oda... amíg HSM volt a "menő" mindenhol az ment, amíg meg Hannah Montana addig meg az.... egyszer ennek is vége lesz(remélem)
2010. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Ki nem állhatom ha valami olyat fikáznak amit én is szeretek. Azz egyetlen kivétel ezalól az Alkonyat..ugyanis amit sokan csinálnak már tényleg csak röhejes és szánalmas. Én még angolul olvastam mikor Mo-n még meg sem jelent, csak láttam pár helyen és kváncsi vtam mien. Aztán bejött mindenhol, megcsináűlták a filmet és.. pfff. Már majdnem velem is sikerült megutáltatniuk, pedig nagyon szeretem de az már undorító mikor mindenki folyamatosan Robert pattyról áradozik és arról szól neki az egész hogy "jajj de jó paseee" holott sztem hányadék a srác és vszinüleg személyiségzavaros is. A rajongók nagy részének meg annyi köze van hozzá mint a filmnek a könyvhöz..szval szinte semmi.

Amiért én szeretem az az hogy szeretem a szerelmes történeteket, és jó legalább könyvben olvasni az igaz szerelemről hamár a valóságban ilyen ritka, és az egész ahogyan áthidalják az akadályokat és győz a szerelem.. igen, sablonos közhelyes szar, de eltalált egy olyan hangulatot ami miatt imádom :)

2010. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amig nm tudtam h milyen en is ugyanezt kerdeztem...de a baratnom kolcsonadta a konyvet,amit kiolvastam:P...Tok joo!!:X
2010. máj. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Azért jó, hogy sok ember hülyének nevez! Én sem éertettem mit szeretnek rajta, amíg el nem olvastam a könyvet. Amúgy a film az nekem sem tetszett annyira, a könyv sokkal jobb!És az érzrlmek fogtak meg benne. Egyégként még mindíg sokkal több értelme van, mint a Harry Potternek.
2010. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Olyan bunkóság,ha lehülyéztek valakit azért,mert nem azt szereti,amit ti...kíváncsi lennék,hogy az ilyenek miket olvasnak.

Én szeretem a Twilight sagát!:)Meg a Vampire Diaries-t is imádom:)

2010. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

17:46

?????????????????

Több értelme van mint a Harry Potternek?? Nah akkor te sem olvastad a könyvet... én is szeretem az alkonyatot, ugyanúgy az érzelmek miatt ahogy azelőző komiban írták és ez ragadja meg legjobban a szerethető részét a könyvnek, de a sztori nem túl összetett és eléggé kiszámítható..konkrétan nem volt benne semmi olyan amin meglepődtem volna. Ilyen szempontbó az Alkonyatot össze sem lehet hasonlítani a Harry Potterrel, aminek minden részlete pontosan meg van tervezve és ezerszer összetettebb mint az Alkonyat...Már bocs de aki ilyet mond az vagy vak vagy, vagy műveletlen, vagy szimplán hülye ha nem tűnik fel neki hogy Stephenie végig milyen sablonos elemeket használ..Ha azt nézzük hogy minek mennyi értelme van akkor már A burok is veri az Alkonyatot méghozzá elég keményen.

2010. aug. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok hogy hülye vok atól mert én szeretem te nem attól nem vok hülye.
2010. szept. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, ott kezdődik, hogy én neveztelek hülyének, csak én nem szeretem a Herry Pottert! Tényleg nem értem, hogy ti mit szerettek benne. És már egy rakás könyvet olvastam!!!! Nem vagyok hülye a könyvek terén! Mindenkit más könyv ragad meg. Neked ez nekem az! Én csak leírtam a véleményem. Ez van, ha tetszik, ha nem! Nekem ez a műfaj tetszik. Ja, és megjegyzem, ha annyira nem érdekelt a könyv, akkor mért olvstad ki?
2010. szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!