Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereti mindenki ennyire...

Miért szereti mindenki ennyire a Alkonyatot?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 24. 08:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

hát ha már te feltetted ezt a kérdést, és gondolom te nem csíped, akkor mindenki mégsem szereti, ahogy én sem, szóval így már 2-en vunk

válaszolva a kérdésedre, mert sok a hülye

2010. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én csak az alkonyatot szeretem(azt az esti alkonyatot)

nem a filmet

2010. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

Első válaszolónak üzenném, hogy nem vagyok hülye!!!!!!!!!!!!

Sőt még csak tini rajongó kiscsaj sem. Egyszerűen csak tetszik a történet, és megfogtak az érzelmek. Egyébként kinek a pap, kinek papné!


Másodiknak: Az alkonyat egy igen szép napszak, de a film nekem se a kedvencem.

2010. ápr. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Jó könyv meg minden, el lehet egyszer olvasni, de nem jobb, mint 100 másik, egyszerűen csak túl sokat reklámozzák, és túl sok a hülye rajongó, ami már nevetséges.
2010. ápr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Tök jó,hogy hülyének tartotok!

Attól,hogy vki szeret egy olyan könyvet,filmet vagy akármit,amit ti nem,attól még az nem hülye!Nem vagyunk egyformák!Én azt szeretem benne,hogy romantikus,de egyben fantasy is!

2010. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom, hogy miért szereti mindenki, csak azt, hogy nekem miért tetszett.

Én a hangulata miatt szeretem, meg a történet miatt.

2010. ápr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
azok a hülyék, akik megszállottan rajonganak érte, meg sikítoznak, meg halálosan szerelmesek a szereplőkbe, vagy az őket alakító színészekbe
2010. ápr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Thurston ***** válasza:
50%
Akinek tetszik, az valószínüleg nem olvasott még más könyvet (vagy nem látott más filmet) életében. Ez lehet az egyetlen megoldás arra, hog miért tetszik valakinek egy ilyen full sablonos történet, totál jellemtelen karakterekkel, és hihetetlenül kiszámítható fordulatokkal. Hm. :/
2010. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Utolsó: képzeld el még nem volt olyan könyv, ami a kezembe került és én nem olvastam el, és képzeld sok jó pár fantasztikus is volt köztük, és sok klasszikus is, de ennek ellenére nekem tetszett a Twilight is.
2010. ápr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

Én meg Britney Spearst útálom meg a Tokió hotelt de kegyetlenül mégsem fikázom ki a rajongóit!

Ha ezeknek a rajongóknak ez a könyv / film tetszik neked az miért fáj???

És ha sikítoznak amikor meglátják a színészeket akik ezeket alakítják meg szerelmesek a szereplőkbe neked az miért fáj?

Nem tartozom a sikítózós idegesítő rajongók közé SŐT...

Mégsem hülyézek le senkit aki valamiért már hisztérikusan oda van. És akkor mivan ha nekik ez annyira bejön? Lépj túl rajta és ne ez legyen a legnagyobb gondod az életben !

Gondolj arra hogy egy nap majd tovább lépnek ( lásd Harry Potter : mekkora szám volt ma meg már alig beszélnek róla)

Le lehet pontozni nyugodtan, de én ezzel nem az Alkonyatos ajongókat akartam megvédeni hanem mindenkit aki valamiért fanatikusan rajong !!! Legyenek sikítozós idegesítő elviselhetetlen rajongók nyugodtan...mert egy nap úgyis tovább lépnek rajta és jön valami más!!

2010. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!