Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hannibal Lecterről vélemények?...

Hannibal Lecterről vélemények? (Leginkább a sorozatbeli)

Figyelt kérdés
Milyen személyiségnek tartjátok? Illetve szerintetek hogy lehet elérni, hogy egy ember ennyire karizmatikus, vonzó legyen egy külsős szemében? Még a férfiak is "vonzódnak" hozzá, mert van benne valami meggyzőző.
2016. júl. 12. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nálam az, hogy más embereket eszik kifejezetten taszítóvá teszi.
2016. júl. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Anthony Hopkins által alakított Lecter dr.-ot imádtam, imádom .
2016. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten pszichopata, mégis érdekesen viselkedik Eillel. Ez miért van? Ki tudja megfejteni picit a személyiségét?
2016. aug. 20. 10:59
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Hannibal Lescter Pszichopata, ezért karizmazikus, meggyőző. Jellemző rájuk, a magas intelligencia és kiváló manipulátorok.

Érdemes uánna néznred, a többi pszichopata sorozatgyilkosnak, mind megnyerő intelligens emberek

2016. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt mondják nem pszichopata, táplál érzelmeket Clarice (film) és Will iránt is.
2016. aug. 20. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez hasonló hiba lehet a filmben, mint a harcosok klubbjában a multiplex személiség jegyeivel felruházott skizofrénia.
2016. aug. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!