Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemény ezekről a sorozatokról?

Vélemény ezekről a sorozatokról?

Figyelt kérdés

Deutschland 83, Suits, Róma, Marco Polo, Graceland, Masters of Sex, Orange is the new black, Sense 8, Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? , Gengszterkorzó


Van választék, csak a bőség zavarában nem tudom melyiket kezdjem el...a viszonylag ismertebb sorozatokból már sokat láttam, és talán javarészt ki is válogattam, ami engem érdekel. Most meg kellene valami új. Ezeknek pedig az imdb-je nem rossz. Valaki esetleg látta valamelyiket a felsoroltak közül? Ha igen, akkor hogy tetszett? Melyiket ajánlanátok ezek közül? Akár saját vagy ismerősök tapasztalatai alapján.



2016. jan. 2. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Sense8-et láttam. Nekem kifejezetten tetszett, érdekes.
2016. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Róma nagyon jó, az új évezredben ez volt az egyik éllovasa a történelmi sorozatoknak, ahol van mémi szex, vér, és jó karakterjáték. 2 évados, és hiába kapott kaszát a magas gyártási költség miatt, maga a történet befejezett. Végigvisz Caesar hatalomra kerülésén, halálán, majd Marcus Antonius legyőzésén, 2 légionárius szemszögéből akik mindig belekeverednek.

Gengszterkorzó- Világháború utáni Amerika, szesztilalom, maffia. Az I. évadot láttam, de nekem tetszett.

2016. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? lnézem és nekem nagyon tetszik. Izgalmas,lebilincselő a részekben pedig elég sok a flashforward("előretekintés")amitől mégjobban lehet várni a következő részt.
2016. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most fejeztem be az Orange Is The New Blacket es nekem nagyon bejott. A sok fantasy film mellett jo volt latni egy sorozatot ami nem rugaszkodik el a valosagtol. Ami nekem nagyon tetszik, hogy ugyebar egy bortonben jatszodik, es minden reszben bemutatnak egy ott "lakot". Mindegyiknek erdekes a tortenete, kozben bent is mennek az esemenyek, romantika is van benne, minden amit akarsz :)
2016. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Suits a világ legjobb sorozata!!!Hidd el nem fogsz csalódni!Kb 3 nap alatt néztem végig az 5 évadot
2016. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!