Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szereti mindenki Lokit?

Miért szereti mindenki Lokit?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért szereti jobban mindenki Lokit, mint Thort. Nem mondom, hogy rossz karakter, de nekem Thor sokkal szimpatikusabb. Loki a rosszfiú, nem is kifejezetten jóképű, mindig mindenkit becsap a trükkjeivel és soha nem lehet tudni, hogy az igazi Loki van ott vagy csak egy hologramm. De azért vicces is. Ellenben Thor a jófiú, nagyon jóképű ( Chris Hemsworth <3 ) és nála mindig lehet tudni hogy ő az igazi és nem egy hasonmás. Vicces is, jól harcol, kedves, és hát mégis csak egy isten. : )

2015. nov. 1. 17:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Kinek a pap, kinek a papné...
2015. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Loki egy eszméletlenül érdekes karakter, ennek köszönheti a sikerét. Sokan pont amiatt szeretik, (többek között én is) mert teljesen kiszámíthatatlan. Nem lehet tudni, mikor, mit fog csinálni. A "rosszfiúk" közé sem sorolható be egyértelműen, hisz a lelke mélyén azért ő is jó. A körülmények tették olyanná, amilyen.


A jóképűség relatív, mert szerintem Loki is jól néz ki. Nem is tudnék kettejük között választani XD

2015. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
A második válaszolóval egyetértek. Nekem Thor már a kezdetektől nem szimpatikus.
2015. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyet érték a második válaszolóval! Még annyi, hogy manapság mindenki a rosszfiúkra bukik XD
2015. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Thor nekem nagyon ellenszenves. Egész életében nagyképű és önző volt, mindenkinél többnek gondolta magát, csak a háborúra és a dicsőségre tudott gondolni. Csak akkor változott meg,amikor Odin száműzte őt és beleszeretett Jane-be. Lehet, hogy jóképű, de közben nem egy észlény.


Loki lehet hogy gonosz, de nem volt mindig az. A környezete formálta ilyenné.

2015. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Nekem mind2en szimpik de Loki szimpatikusabb. Nekem is azért mert kiszámíthatatlan, érdekes karakter.
2015. nov. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Stop! Loki nem gonosz egyszerüen csak őrült.
2015. nov. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gonosz és nem is őrült. Olvassátok el hogy minek az istene. Kész. A dolgát teszi.
2015. nov. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
Nomen est omen!
2015. nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
11%
Undorító egy assassin, Papír karaktereket már 10-15 perc után 2 hiteli.
2015. dec. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!