Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szereti mindenki az SZJG-t?

Miért szereti mindenki az SZJG-t?

Figyelt kérdés

Mi olyan jó a Szent Johanna Gimiben?

Annyira valószerűtlen. Az író egy álomvilágot írt le amit ő valósnak gondol de kicsit sem az. Ez az én véleményem csak arra vagyok kíváncsi hogy mi jó benne.

Mert én személyszerint utálom.



2014. júl. 24. 14:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
18%

Én sem értem ,én is úgy utálom,hülyeség az egész !!!

úgyhogy egyet értek !

2014. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Örülök hogy van még pár nem agymosott ember! :)
2014. júl. 24. 15:02
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Hallottam róla, de nem tudom, hogy miről szól. Mindenkinek más az ízlése, szerintem ne nagyon firtasd a miértet.
2014. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az SzJg fanok nem feltétlenül agymosott emberek.

Nézzük meg a magyar könyvpiacot, főleg a tinédzser lányoknak szóló részt. Magyarországon a könyvpiac eléggé tengődik, az eladásra szánt művek reklámozására nem fektetnek hangsúlyt, így az emberek elég kevés kortárs művet ismernek. Pillanatnyilag ismertek: SzJg, Bábel, Akkor szakítsunk, Hűvösvölgyi suli, D.A.C. és talán az Ikerpár titkos naplója (ezt gyűlölöm). Persze, vannak még, de egy átlag 15 éves lány ezeket a könyveket tudja felsorolni. Ez 6 könyv(sorozat), abból 3at Leiner Laura írt. Ha jól emlékszem, az SzJG előtt talán csak a D.A.C. volt, de ebben nem vagyok biztos. Minél több része készül valaminek, annál több emberhez jut el, annál többen ismerik meg és annál többen veszik meg. (Lásd: Harry Potter, Gyűrűk Ura, Az éhezők viadala, Twilight. Nem mondom, hogy ezek mind jó könyvek, de tény, hogy széles körben ismertek. Egyrészes könyv is lehet ismert, vagy kasszasiker, de ha több része van, akkor nagyobb az esély.) Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy amíg a magyar könyvpiacon ezek a regények állnak a csúcson eladásilag, addig ne várd, hogy ne lepjék be a netet SzJG rajongók. Rengeteg jó könyv van, aminek van tanulsága, olvasmányos, szórakoztató.

Nekem az SzJg nem a szívem csücske, alig bírtam végigolvasni, olyan lassan halad a cselekménye, de teljesen megértem, ha másoknak tetszik, mert kétségkívül valami új volt a Nap alatt, egy szerethető sorozat.

Az hogy álomvilág, szerintem nem baj, mert minden könyv az, kivéve talán a dokumentumkönyveket. De amúgy én sem szeretem. De hát kinek a pap, kinek a papné:)

2014. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szerintem az SZJG olyanoknak való akik úgy gondolják hogy nincs esélyük az igaz szerelemre.
2014. júl. 24. 15:47
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Én azért szeretem, mert ez volt az első könyv, amin igazán nevetni tudtam. Persze, ilyen a valóságban nincs, de ennyi erővel utáld az összes fantasyt, sci-fit, sőt gyakorlatilag minden könyvet! Mondj egy olyan regényt, ami nem "álomvilágban" játszódik!
2014. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
25%
Azért szeretik, mert kielégítik a sok ostoba liba agyát, akik végig a szőke herceget várják.
2014. júl. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves 5.!

Idáig ez a legkielégítőbb válasz amit kaptam! :3

2014. júl. 24. 18:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szjger vagyok, de például én meg tudom érteni azokat az embereket is akik nem szeretik. Nem lehet minden(ki) tökéletes. Laura szerintem írt egy jó sorozatot amit sokan kedvelnek. De akinek nem tetszik az hogy valaki hosszú évek után megkapja élete álmát az ezt vallja és kész. Nincs vele semmi baj. Amúgy 3 év noszogatás és nem kevés sírás után megkaptam életem szerelmét és tessék 1 éve boldog párkapcsolatban élek vele. Ilyenek is vannak.
2014. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. :D
2014. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!