Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Miért szereti mindenki az SZJG-t?

Miért szereti mindenki az SZJG-t?

Figyelt kérdés

Mi olyan jó a Szent Johanna Gimiben?

Annyira valószerűtlen. Az író egy álomvilágot írt le amit ő valósnak gondol de kicsit sem az. Ez az én véleményem csak arra vagyok kíváncsi hogy mi jó benne.

Mert én személyszerint utálom.



2014. júl. 24. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem például az egyik kedvenc könyvem,mert vicces,életszerű(lehet,h vkinek nem az,nekem igen!) és egyszerűen nem lehet lerakni.Persze minden könyvről megosztottak a vélemények,viszont aki rosszat mond legalább úgy mondja,h elolvasta.
2014. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11! Egyetértek! :) Én nagyon szeretem, persze ez nem jelenti azt, hogy nincs igazad, mert hogy nem tetszik. szeretem, mert vicces (szerintem.), és én sem tudtam lerakni. Kérlek ezért ne ítéljétek el ezért az embereket. :) (Egyáltalán nem veszekedni akarok, bocsánat, ha véletlenül annak veszítek :() És, igen álomvilág, de én ezt szerettem.
2014. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én szeretem az szjg-t azért mert pont hogy teljesen valószerű!Nekem a kedvenc könyvem és szerintem azért mert te nem szereted azért még a fan-okat nem kell lenézni...vkinek az tetszik másnak meg más.Tudod nekem sokszor segített megérteni magamat, tudtam Renivel együtt sírni és együttérezni vele és nagyon sokszor megnevettetett a könyv. sztem olvasd el é ne csak az 1. részét és aztán alkoss róla véleményt!
2014. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem fogok minőségtelen fosokat olvasni!
2014. aug. 19. 10:42
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelj. A legtöbb ember szépen válaszolt. Megtennéd, h nem leszel kőbunkó, és egy értelmes hozzászólást írsz, kedves kérdező? Mi is lenézhetnénk (akik szeretik az SzJG-t), mert te nem szereted. Inkáűbb örülj, h válaszolnak. És mivel kíváncsi voltál, tessék megkaptad, h miért szeretik. De ne legyél velü(n)k bunkó. kössz.
2014. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15# 100%-ban egyetértek veled!
2014. aug. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!