Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Új, utolsó Star Wars VII...

Új, utolsó Star Wars VII előzetesről vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon király lett. Viszont úgy látom, hogy nem csak visszatértek a klasszikus trilógia irányába, hanem kicsit komolyra is vették. Lehet, hogy a Sith-ek bosszúja, Birodalom visszavág féle komoly útra tértek át, és kicsit kiveszhet a poénosabb lazább hangulat. Han Solo aggódó feje legalábbis nagyon erre utal.

2015. okt. 20. 08:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Az első mozinézők azért nézhettek egyet, miért lett 5. rész a Birodalom visszavág, hány részről maradhattak le :D
2015. okt. 24. 13:35
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg mikor a The Empire Strikes Back-et készítette, akkor még 9 részesre tervezte a sagát. Akkor még úgy gondolta, hogy majd készít egy prequelt és egy sequelt, amint a technológia eléri azt a szintet, hogy meg tudjon valósítani mindent, amit elképzelt.
2015. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem én is, durva :D

Pedig én még anno moziban láttam a Birodalmat. Előtte egy évvel az MTV (kb. 1979 környékén) leadta szinkronnal a Star Wars-ot. Én úgy emlékeztem, hogy a Jedi visszatér volt először számozva.


Rágugliztam, ellentmondásos anekdotákat találtam erről. Olvastam olyat, aki szerint Lucas II. epizódnak akarta számozni a Birodalmat, a többiek ragaszkodtak ahhoz, hogy V. legyen, és nem azért, mert a Star Wars a negyedik lett volna (a Star Wars az Empire bemutatása előtti utolsó rerunkor lett IV.), hanem hogy a Star Wars és a Birodalom közé opcionálisan kerülhessen még filmek. Mivel aztán a Star Wars-ot átkeresztelték Ep IV. - A New Hope-á, eldőlt a kérdés.

2015. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!