Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Új, utolsó Star Wars VII...

Új, utolsó Star Wars VII előzetesről vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon király lett. Viszont úgy látom, hogy nem csak visszatértek a klasszikus trilógia irányába, hanem kicsit komolyra is vették. Lehet, hogy a Sith-ek bosszúja, Birodalom visszavág féle komoly útra tértek át, és kicsit kiveszhet a poénosabb lazább hangulat. Han Solo aggódó feje legalábbis nagyon erre utal.

2015. okt. 20. 08:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Örüljünk annak, hogy nem ilyen ilyen plakátok lettek, megöregített Csubival :D

[link]

2015. okt. 20. 13:27
 12/23 A kérdező kommentje:
Hehe ötletes a Luca$ írásmód :D Sajnos a jedi visszatérrel kezdődöen elkezdett a gyerekekre koncentrálni a lóvé miatt, onnantól megjelentek az ewok macik, majd a jar-jarok, gyerekhangú cingár droidok, agyrém amit művelt a filmjeivel.
2015. okt. 20. 13:29
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen, de a Jediben azért még jópofák voltak a cukiságok is az Ewok macikkal meg a sok bábbal Jabba palotájában :D

Ellenben a Baljós árnyakkal, meg a régi trilógia Special Editionjébe beleerőszakolt "jawa leesik a dínó vagy mi hátáról" stílusú Disney-matinéval már nem tudok mit kezdeni. Jar Jar Binks-nek pedig meg kell halnia :D Remélem, az új részben nem lesznek ilyenek.

2015. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nagyon meg lennék lepődve, ha ehhez is elővennék Lucas gyermeteg hülyeségeit. Ráhajtottak a komolyabb hangulatra és az alapokhoz való visszatérésre, és direkt kerülni akarják mindazt, ami az eredeti filmek felújított kiadásait és az előzményeket olyan mélyen gyűlöltté tette.


Őszintén, én azért abban is reménykedek, hogy nem akarják túl komolyra és drámaira venni a formát, mert nem akarnám elveszíteni az eredeti filmek kalandos, majdnem meseszerű hangulatát.

2015. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Kovi Körte ***** válasza:
Nem tudom.Még lány fejjel is nekem valahogy az első6 jobban tetszett mint a "7"előzetese.De nem ítélkezek előre majd meglátjuk.
2015. okt. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Számomra ez a hatalmas Lucas utálat a fura. Igaz, hogy az előzmény trilógia nem lett az igazi (bár szerintem a 3. eléggé el lett találva), meg sok gyermeteg dolgot is belepakolt az új részekbe, de Lucas nélkül nem lenne Star Wars sem. Valamint az sem igaz, hogy a Jedi Visszatérnél jutott csak eszébe, hogy legyen előzmény, mert ő eredetileg is 9 részesre tervezte. Az Új remény meg azon prózai okból jött ki Star Wars néven, mert nem tudta, hogy pénzügyileg össze tud e hozni több részt.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem jó lesz az új rész. Egyrészt a komorsága miatt, másrészt meg újra az igazi jó vs. rossz küzdelem áll majd a középpontban, mítosz szerű elemekkel. Nem lesz kereskedelmi uatk adóztatása, se semmi a való világra utaló dolog. Ami nekem viszont egyenlőre nem tetszik, hogy pár dolog eddig erősen az Új remény-re hajaz. Tatuuine szerű, sivatagos bolygón kezdődik, egy önmagát kereső főszereplő, megint előkerül Anakin régi kardja, új Halálcsillag szerű bolygópusztító fegyver.

2015. okt. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Én is azt vettem észre, hogy mintha kicsit koppintanák az Új reményt.

-A 2 főszereplő kilátástalan 0 életcélú senkik és hirtelen nagy hősök lesznek mint Luke

-Luke állítólag egy öreg remete lesz mint Obi Wan

-Halálcsillag szerű cucc (állítólag Starkiller base a neve)

-Sivatagos kezdőbolygó, Tatooin 2.0

-Kylo Ren az új Véder 2.0, csak ő nem gép hanem maszkot visel

Van egy olyan érzésem, hogy egy szórakoztató, de kicsit hatásvadász Star Wars filmet kapunk, kissé remake feelinggel.

2015. okt. 23. 22:37
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem egy kicsit a SW FU főszereplőjére emlékeztet az ellenség, ha a "rossz" befejezést választottad. És ha jól emlékszem Starkiller volt a kódneve:D Ettől eltekintve tetszetős volt a trailer.
2015. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"amikor anno még először adták pl a The Empire Strikes Back-et, akkor nem volt olyan a kezdő szövegnél, hogy Episode V The Empire S.B"


De igen, ott volt. Csak az Új remény első változatában nem volt se alcím, se epizódszám. Egyébként az új film Episode 7 lesz, maguk a készítők nyilatkozták, hogy a plakátokon meg a trailerekben nem lesz számozás, de a film nyitó szövegében ott lesz hogy Episode 7.

2015. okt. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utánajártam, tényleg igazad van előző válaszoló. A Birodalom visszavágtól már számozva lettek. Csak azért nem hittem el amit irtál, mert logikailag tökre ellentmondásos, hiszen majdnem 20 év eltelt A jedi visszatér és a Baljós árnyak között, Lucas jó korán eldöntötte és jó későn valósította meg ezek szerint az előzmény részeket. Én azt hittem a Special edition kiadásakor döntötte el Lucas, hogy belevág az előzményekbe és akkor számozta át a régi részeket.
2015. okt. 24. 13:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!