Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Új, utolsó Star Wars VII...

Új, utolsó Star Wars VII előzetesről vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon király lett. Viszont úgy látom, hogy nem csak visszatértek a klasszikus trilógia irányába, hanem kicsit komolyra is vették. Lehet, hogy a Sith-ek bosszúja, Birodalom visszavág féle komoly útra tértek át, és kicsit kiveszhet a poénosabb lazább hangulat. Han Solo aggódó feje legalábbis nagyon erre utal.

2015. okt. 20. 08:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Én csak örülni tudok neki, hogy Jar Jar Binks után végre visszatérhetünk a Birodalom hangulatához, bízom benne, hogy így lesz.
2015. okt. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én is, az előzmény trilógia borzalmas lett! Az első rész kifejezetten gyerekekre hajazó film volt, a 2. egy fokkal jobb lett, a 3. rész lett komoly végre, viszont túlzásba vitték nagyon a CGI-t.

Olvastam nemrég, hogy A birodalom visszavág írója írta a film forgatókönyvét, ez egy jó jel! Ja és George Lucas nem vett részt a film készítésében, ez a másik jó jel! xD

2015. okt. 20. 09:54
 3/23 anonim ***** válasza:

Minden szavaddal egyetértek :) És én is nagyon örülök, hogy visszatért Lawrence Kasdan.

In J.J. we trust :)

2015. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Jobbnak tűnik mint az összes eddigi rész :D


Persze ne ítélkezzünk azért ennyi alapján, nézzük meg előbb a filmet. Ugyanakkor az se lenne jó, ha valami Star Trek vagy Batman-féle újraértelmezés lenne az egészből és odaveszne az eredeti trilógia egyetlen érdeme, a Star Wars-univerzum meseszerű sokszínűsége.

2015. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Amúgy az is szimpatikus, hogy nem számozták be a filmet 7.-nek. Gondolom ez azért is van, hogy az ős-fanoknak megmaradjon az, hogy volt egyszer egy Star Wars ami a jedi visszatér-el véget ért, győzött a lázadás mindöröké yeah és akinek nem jön be, ezeket az új részeket zárójelbe teheti.
2015. okt. 20. 10:22
 6/23 anonim ***** válasza:
Hát, ezzel kapcsolatban viszont el kell keserítselek. Az új film az Episode 7 lesz.
2015. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
A hivatalos plakáton sincs beszámozva, simán SW az ébredő erő a címe.
2015. okt. 20. 12:36
 8/23 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, az eddigi részek sem voltak beszámozva, sőt. A ma EP4-ként ismert New Hope anno simán Star Wars, az EP 5 The Empire Strikes Back néven került a mozikba. A plakátokon sosem volt számozás, egyedül a filmek elején a feliratoknál volt kiírva, hogy hanyadik részről van szó.
2015. okt. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Félig meddig igaz amit írtál kedves válaszoló, de amikor anno még először adták pl a The Empire Strikes Back-et, akkor nem volt olyan a kezdő szövegnél, hogy Episode V The Empire S.B., azt is utólag tették bele ahogyan a plakátot is megváltoztatták Star Wars V The Empire Stikes back-re. Töltöttem le egyszer egy nagyon régi verziós részt, és simán csak úgy a címmel kezdődik a kezdő szöveg, nincs rész számozás. Majd meglátjuk a végén december 18.-a után mi lesz a SW logo alatt ;)
2015. okt. 20. 13:23
 10/23 anonim ***** válasza:
Tudom. A Jedi visszatér idejében merült fel Luca$-ban, hogy kéne egy prequel trilógia is, ezért a Jedi már Episode VI-ként ment, az első kettőnél nem merült fel, hogy antológia legyen a dologból.
2015. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!