Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hazug csajok társaságában...

Hazug csajok társaságában CeCe lett "A". Vélemények?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Jobban jársz, ha törlöd a kérdést, vagy felteszed úgy hogy a nevet a kiegészítő részbe írod, mert így szerintem elég sokan mérgesek lesznek, amiért kiírtad a nevet (Spoilereztél) és szerintem elég sokan nem látták még az adott részt.
2015. aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem megváltoztatták az eredeti ötletüket,(nem akarom elhinni hogy ekkorát bakiztak volna...)vagy ha tényleg ezt akarta Marlene a kezdetektől fogva, akkor nagyon bénán oldották meg, az egész össze lett csapva. Hogyha hosszabbra csinálják és jobban megmagyarázzák, ténylegesen elvarrják a szálakat, akkor sokkal de sokkal jobb lett volna mint ez az egész beletuszkolva 40 percbe.És szerintem van még egy A, vagy még valaki aki ilyen mozgatószál mert

(!!!!)Spoiler(!!!!)

Pl az nem derült ki hogy ki ölte meg Mrs.D-t, csak hogy Cece ásta el miután megtalálta a holttestet. Nekem még ez a Sara dolog volt nagyon fura, egyáltalán hogy jött ő a képbe? Vagy miért őt rabolta el Cece hogyha igazat mondott amikor Emilyvel beszélt a kórházban, és miért ő lett piros kabátos és fekete özvegy, amikor semmit sem tudott ezekről a lányokról?? Azért remélem hogy ezekre majd még kapunk választ a 6B-ben... És ezzel az a legnagyobb baj, hogy még ebből is tudtak volna valami jót csinálni, de ellőtték az egészet. (Jó, a végén a búcsú jelenet nagyon aranyos volt :) ) Mondjuk az is sokat elmond, hogy az IMDb-n 4,9-re leszavazták, bár azért ennyire durván nem volt rossz, egy 6-ost megérdemelne. De ebben is az a durva, hogy mindig 8 fölötti szavazatot szoktak kapni a részek :D. De persze ezek csak az én véleményeim, neked hogy tetszett?

2015. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte 5 évadon keresztül annyit csűrték-csavarták a dolgot, hogy ennek már jó vége nem lehetett. Szerintem tényleg sz.r rész volt, nem éreztem úgy hogy ennek bármi realitása van (haha, mintha amúgy lenne), meg most miért viselkedett tök máshogy mint előtte... Ha a 6B úgy folytatódik ahogy ez véget ért, akkor még lehet valami a sorozatból, csak ezt a Charles-os részt felejtsék már el.
2015. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!