Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan legyek olyan mint...

Hogyan legyek olyan mint Alison a Hazug csajok társaságában?

Figyelt kérdés
Nem abból a szempontból, hogy mindenkit megalázzak és utáljanak, hanem ő olyan rejtélyes és mindig sikerül magát kimentenie a rossz helyzetekből. Azért akarok olyan lenni, mert mostanában vágnak dolgokat a fejemhez és derülnek ki rólam dolgok amikre nem vagyok túl büszke és mindig eszembe jut, h Ali erre mit mondana? Ő biztos tudna valami találót hazudni.

2015. júl. 23. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Elég komoly problémák lehetnek a személyiségeddel, ha egy sorozatszereplőre akarsz hasonlítani.
2015. júl. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

kedves válaszoló

nekem nincsenek problémák a személyiségemmel de neked a szövegértéssel annál inkább.

leírtam, hogy csak abban akarok rá hasonlítani, hogy kihúzzam magam a rossz helyzetekből

óvni akarom a titkaimat amit egyes emberek fel akarnak fedni

2015. júl. 23. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
2015. júl. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tehát végső soron akarsz rá hasonlítani. Nincs itt probléma. Én is ezt mondtam.
2015. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

még mindig nem fogtad fel!? nem akarok olyan lenni mint ő csak el akarom lesni pár trükkjét. ő mindig kivágja magát a bajból.

valaki kommenteljen már valami normálisat légyszíves

2015. júl. 23. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki az, de egy jó találós kérdéssel, vagy közmondással mindig ki tudod magadat húzni egy feszült helyzetből.
2015. júl. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

komolyan? hahó a 21. században élünk. nem hiszem hogy ez az én esetemben beválna.

mégis hogyan húzna ki? amikor valaki éppen megzsarol mondjak neki egy találóskérdést? nem hinném, hogy hatásos lenne.

2015. júl. 23. 19:24
 8/9 Blooooow ***** válasza:
Nem hasonlithatsz egy kitalat karakterre!!!!
2015. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyszerűen csak vágj vissza valamivel. Ha azzal szekálnak, hogy pl. szőke a hajad, akkor te meg szólj vissza, hogy legalább nem.olyan ronda, mint a tiéd.(mármint nem a tiéd, hanem azé, aki beszólt.)

Vagy ha beszólnak, csak mondj olyanokat, hogy pl. Kemény vagy, mint a pennys zsömle.

Ehhez hasonló elcsépelt dumákatis mondhatsz, pont ettől poénos.

Vagy előre találj ki saját szövegeket, hogy milyen beszólásra hogy reagálsz.

Remélem tudtam segíteni.

2015. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!