Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Angel Beats kritika vélemények...

Angel Beats kritika vélemények? (anime)

Figyelt kérdés

Csináltam nemrég egy Angel Beats kritikát mi a véleményetek? FIGYELEM: Az anime kritika humort és elvétve kritikát is tartalmaz.

https://www.youtube.com/watch?v=v6Nml5M6JEg

[link]

Elnézést kérek előre is a kevés beszédért meg voltam fázva és ezért inkább a vágásokra koncentráltam.



#anime #kritika #Angel Beats #angel beats kritika
2015. júl. 29. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elszomorítani de ez nem kritika. De még sajnos paródia sem ^^"


A videó: Keress minőségi alapanyagot hozzá, ha már nekiállsz. Ne legyen rajta égetett, magyar felirat, keress egy legalább egy olyat amin nincs felirat, ha a TV logója ott van az még nem vészes.


A kritika lényege pedig az, hogy te elmondod a hosszú véleményed az animéről. Pro&Contra, utána nézel a stúdiónak, azok más műveinek. Esetleg ha szezonálisan nézted akkor a többivel összehasonlítod. Leírod milyen a grafika, a zene, a karakterfejlődés. Ha esetleg szimbólumok vannak egy animében akkor utána nézel, és azokról is véleményt alkotsz.


De remélem ezzel elég nézettséget kap a videód...

2015. júl. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző mindent elmondott. Fogjuk rá, hogy nincs tapasztalatod az ilyesmiben...?
2015. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez volt az első kritikám.
2015. júl. 30. 13:40
 4/5 anonim válasza:
100%
Régebben szerettem a kritikákat, de egy ideje felmerült bennem a kérdés, hogy ki a hátam kíváncsi egy gátlásos, random tizenéves véleményére, aki alapjáraton úgy beszél, mintha alsótagozatban felolvasna Gőgös Gúnár Gedeonból. Ráadásul olyan műveket boncolgat, amiket egyébként alapjáraton iszonyatos munka összehozni, még akkor is, ha például az említett anime, (tegyük fel) egy huszadrangú fos. És mindezt azért mert megnézte és neki véleménye van róla. Úgyhogy leül a gép elé, mikrofon be, pc hangszóró a háttérben be, és félpercenként bemond valami sablont, amit már látott máshol, és megjegyezte. Én megértem, hogy ebben a korban mindenki szerepelni akar, de a saját érdekedben javaslom, hogy ilyet ne. Soha többet.
2015. aug. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az elsővel. Abból a 300nézőből garantálom hogy 280 nem nézte végig a videót. Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem humor hanem simán suttyóság, beleordíthatsz hülyeségeket, de minek? Vagy 12 éves youtube trollok ezt csipázzák. Nem vagyok nagy hal de egyet megtanítok, soha nem a nézettségért csinálj valamit mert akkor a végén jobbesetben is kiégsz...
2015. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!