Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért utálják annyian Violettát?

Leonetta1 kérdése:

Miért utálják annyian Violettát?

Figyelt kérdés

Miért?Ha valaki nem szereti,akkor ne foglalkozo vele!

Egy csomó Violetta meg Tini Stoessel utáló facebook és egyéb oldalt hoznak létre csak,hogy nyilvánossá tegyék a Violetta utálatukat.Az ilyen emberekre egyszerűen nincs szó!!!



2015. aug. 14. 09:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom mert marha idegesítő mindenhol az eszüket vesztett rajongókba botlani. Nem vagyok utáló, őszintén szólva nem érdekel az egész, annyira nem érdekel, de tényleg a csapból is folyik ez a vacak és baromi irritáló. Nem lehetne csendben, nyugiban rajongani valahol? Miért kell teleszemetelni ilyenekkel az összes fórumoldalt, közösségi site-ot meg mindent? Nem kell 3 percenként feltenni egy kérdést, ha beszélgetni akarsz, menj a rajongói oldalakra, ha valamit nem tudsz, ott a kereső.

Meg a mániákus imádat tök oké, sőt vágjon hozzá mindenki jó képet, viszont ellenkező véleményt kifejezni nem szabad? Kicsit kettős mérce szerintem...

Meg gondolom azért, mert 10 évesen minden vagy jujdaszupcsi-anyaveddmegmertmenő vagy jujdeciki-tökdedósvagy.

2015. aug. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Én perfekt megértelek.

De mint mindenhol, itt is lesz az a bizonyos "DE"...

Ha valami kérdésünk van, miért ne írhatnánk ki a gyakorira? A Google nem az atyaúristen, hogy mindent tudjon,nem értem miért beszél róla így mindenki. Ha az utálók kiírhatnak olyanokat, hogy "Ti nem utáljàtok a Violettát?" vagy "Hogyan lehetne bosszút àllni a Violettán?"?, mi miért nem? Tudtommal vannak utálós oldalak is, amiken megbeszélhetnék ezeket a roppant fontos kérdéseket.

Ha nem tetszik, hogy a csapból is a Violetta folyik, ne hallgass rádiót, ne olvass újsàgot ne netezz, ne tévézz, ha ANNYIRA zavar. Persze nem tiltom meg neked (miért is tenném?), de kész, ilyen egyszerű a mód arra, hogy alig hallj róla. Tudtommal tele van a net az 1D-vel meg a Twilighittal (Harry Potter, Miley Cyrus, Demi Lovato.. sorolhatnák estig),mégse írom ki a közösségikre, hogy milyen egy baromság. Az előbb felsoroltak közül az egyiket tutira szereted. Miért kell elitélni, ha szereted? Ha az egyik V-lovernek van egy kérdése miért ne írhatná ki a gyakorira? Ha most időzejelbe ez a "leghíresebb gyerek sorozat" meg sokan szeretik M.o-on, akkor miért ne írjanak róla a magazinok? Híres a sorozat, kész. Bumm, nehéz elfogadni, hogy valami híres? Á, értem, akkor eddig nem tudtad, hogy ami híres azzal általàban interjúkat készítenek, foglalkozik a média, sőt képzeld még SOK RAJONGÓJA is van!

És még továbbra is az a véleményem, hogy az utálóknak nincs igazuk, ahogy azt is tudom, hogy csak azért csinálják ezt, mert valahol nagyon mélyen, a szívük legkisebb bugyràban megbolondulnának, ha nem lenne Violetta. :D

2015. aug. 16. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én nem utálom (csak simán nem szeretem),nem is igazán tudom hogy ki,mert nem nézek tv-t.De az már kezd idegesítő lenni,hogy bármerre nézek az ő arcát látom.
2015. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Kedves Utólsó előtti!

Köszi,hogy megvédtél!És igazad van,hogy ha valaki utál valamit,akkor foglalkozik vele és valahol szereti.Én V-lover vagyok és ezt ki is mondom a Fanoldalokon!Ahogy az utálok is mondják ki az Utáló oldalokon!!!

2015. aug. 18. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!