Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek nem kéne összehozn...

Szerintetek nem kéne összehozni Violettát Pabloval?

Figyelt kérdés

Annyira aranyosak lennének együtt:( valaki írjon egy fanfictiont PABLO ÉS VIOLETTA PÁROSÍTÁSSAL!!!

hihi



2015. júl. 21. 21:47
 1/9 anonim válasza:
59%
Nem. Így is szar a sorozat...
2015. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi? Ez egy tini sorozat és a tinik nagy része nem igen szereti az ilyen párosítást... A Violetta készítői pedig nem azt akarják megmutatni az embereknek, hogy az emberek pedofilak lehetnek...
2015. júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ez egy kamu kérdés vagy csak szimplán hülye vagy?
2015. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Drágám,azért, mert valakik összepaszolnak ( amúgy egyáltalán nem paszol össze Tini meg Pablo) még nem bizti, hogy megvan a ,,kémia" köztük. Egyiket se ismered, lehethogy Tini ki nem állhatja Pablot, vagy fordítva. Attól, hogy pár 8 éves V-lover egy pár ként látná őket szívesen, nem fognak összejönni. Fanfictiont persze, mindenki írhat, álmodozni lehet, de ne erőszakolj valakire olyat, amit nem akar. A kérdésedre válaszolva pedig: Nem, nem kéne.

-.-

2015. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mármint pablo epsinosa? en ot nagyon imadom en inkabb (ha már ott lehetett volna) akkor a sorozatban egyutt lehettek volna(en nagyon szerettem volna) hát való életben meg nem tudom pablonak van baratnoje.DE felolem egyutt lehetnenek de hat ezt ők tudják Tini amugy meg mindig szereti Peter Lanzanit szal igy kicsit nehez lenne
2015. júl. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Most Pablo Espinosara gondoltál vagy a sorozatbeli Pablora (a stúdió igazgatójára ). Mert ha az utóbbi az szerintem eléggé undorító lenne.
2015. júl. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább Jorge-val :D :3
2015. júl. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#4-es Drágám nagyon jót nevettem köszi :DDD
2015. júl. 24. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:

Úristen, most elkezdtem sírni, annyira megsértettél :'D

Még most is azt gondolom, hogy a kérdésed egy hülyeség.. Gondolj amit akarsz.

2015. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!