Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én utálom a Violettát?

Csak én utálom a Violettát?

Figyelt kérdés

(Lány vagyok)

Mindenki az egyész iskolában csak arról beszél, olyan a ruhájuk a toltartójuk a táskájuk a tornazsákjuk, minden!



2015. febr. 9. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem utálom, de egy abszolút semmitmondó, futószalagon legördült teen idolnak gondolom.
2015. febr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom általános iskolás vagy.

Én 16 éves vagyok, kinőttem már az efféle Disney sorozatokból, ezért nem is nézem őket. Volt, hogy rákapcsoltam, hogy megnézzem, milyen új műsorokat tettek rá... bele néztem pár percet a Violettába, de nem nyűgözött le. Úgy értem, valahogy nagyon hidegen hagyott. De kisebb lányoknak biztos tetszik az ilyen. A Hannah Montana őrülethez hasonlítanám, csak ez kisebb mértékű.

2015. febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
én nem vagyok utáló, de teljesen megértem minden embert aki utálja hiszen (szerencsére) mindenkinek más a ízlése. És ember legyen a Földön aki olyan filmet csinál ami mindenkinek tetszik. Remélem hasznos volt a válaszom
2015. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én se szeretem, de akkor egyszerűen nem nézem :D Az a Martina vagy ki egy 17 éves lány ,körölötte meg mind 20 felett vannak.... Én magasról teszek rá, hogy mi van vele :D De igen, engem is idegesít az a sok tolltaró, felső, cipő, stb.
2015. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végreee egy megértő társ én kinemállhatom A miss szemetet azaz violettát mégis minden nap ezt kell néznem
2015. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!