Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A violetta 2. évadban Diego...

A violetta 2. évadban Diego szereti Violettát?

Figyelt kérdés
Mert ugye beszél Ludmillával arról, hogy csak összefognak ellene és kihasználják. Közben Diego tényleg beleszeretett?

2014. nov. 28. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereti hát! Csak még ő sem tudja. És ugyanez Vilu részéről :)
2014. nov. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez de hülye kérdés!! szerinteed?
2014. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De akkor Ludmillának hazudott? Mert neki azt mondta hogy nem fordulhat elő, hogy Diego(ő) beleszeressen.
2014. nov. 30. 15:21
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem tényleg beleszeret csakmert youtube-on néztem tavaly asszem a sorozatot és a vége felé van egy olyan rész amiben ugye violetta megtudja h diego átverte vagyis át akarta verni ludmillával és diego elkezd sírni nagyon. gondolom nem poénból..ugy sajnáltam :( de a leonetta rajongók kedvéért violetta akkor elrohan és szó szrint összefutnak leonnal ekkor violetta átöleli és abban a pillanatban leon eldobja a cuccait és visszaöleli... sajnos
2014. dec. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő. Köszönöm szépen. Én is úgy gondoltam, hogy tényleg beleszeretett... de miért hazudott Ludmillának?
2014. dec. 6. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hazudott. Akkor még tényleg nem szerette Violettát. Csak később szeret bele.
2014. dec. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahá. Köszi. De nagyon jöl játssza! Szegény Vilu
2014. dec. 7. 23:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!