Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Vampire Knight c. anime...

B1nc1 kérdése:

A Vampire Knight c. anime miert olyan hires? Hogy hogy annyian ismerik?

Figyelt kérdés
Marmint oke az anime NEM rosz, de mar lattam sok animet amik joval jobbak voltak de megis keveseb hirnevnek orvend (legalabbis magyar korokben). Gondolom a magyar forditas miatt volt (nem tudom, hogy keszult e ra) vagy talan az incest cuccok miatt? En nem vagyok nagy rajongoja az incest animeknek mivel van egy noverem es ha hiszitek ha nem hanynom kell a gondolattol is...

2015. jún. 11. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert készült hozzá magyar szinkron.
2015. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát személy szerint engem nagyon megfogott az az anime, ugyhgogy gondolom szimplán nagyon bejön másoknak is, plusz ugye mivel a manga nagyon jó azért amikor megcsinálták az animét alapjából sokak már szerették és csak azért is megnézték. Személy szerint csak azt kivánom bár folytatták volna az animét.
2015. jún. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugye adták az Animax-en is,ami sokat jelent,több poszter is volt róla a Mondo-ban,de sokan azért szeretik,mert ,,bishiii~" és ,,vámpííír".


Nekem például nem tetszett,de a shoujo animékért eleve nem vagyok oda,mert nekem nem tetszik az a sok romantikus izé,ami ezekben van. Apropó,márcsak ezért is szeretik sokan xd

2015. jún. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!