Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a fantasy sorozatnak...

Mi ennek a fantasy sorozatnak a címe (10-12 éve adhatták az rtl klub-on, majd a viasat3-mon)?

Figyelt kérdés

1. Külföldi sorozat volt szinkronizálva.

2. Hétvégén adták, ha jól emlékszem talán a kölyök klub után.

3. Tartalmáról:

Nem tudom pontosan hogyan, de valamiféle portál nyílt egyik világból a másikba. A mi világunkból egy elsőre fejletlenebbnek tűnő világba.

Ezen az átjárón keresztül a főszereplő hátizsákos tizenéves srác átmegy(arra már nem emlékszem, hogy saját magától-e). Odaát pedig rögtön egy kb középkori faluba kerül ahol egy "varázsló"(ehhez tudnám a legkönnyebben hasonlítani)azt hiszem a kezéből áramot szór rá. Viszont ez nem hat a srácra, mivel gumi cipőt hord és az leföldeli.

4. Ha jól emlékszem a srác hátizsákjában még egy duda is volt.

5. A helyiek az incidens után(mivel ha jól emlékszem a varázsló elmenekül) hősnek kiáltják ki. Majd később kiderül, hogy ezek a páncélba öltözött varázslók sokkal inkább feltalálók és van egy ilyen kerekasztal szerű ülésük is. Sőt még talán valamiféle repülőjük is van vagy helikopter ami villámot szór.


Hát kb ennyi rémlik. Nem tudom Magyarországon végig adták e, illetve hogy befejeztem e. Aki tudja a címét annak előre is köszönöm!


2015. júl. 23. 16:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!