Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok ajánlani animéket?...

Tudnátok ajánlani animéket? Főként a shounen, démon, fantasy, de lehet benne ecchi és ne legyen yaoi.

Figyelt kérdés
Alapokat mint pl. a naruto, dragon ball, death note stb.. ne küldjetek mert már láttam őket :D

2015. júl. 22. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Highschool DxD


-shounen

-démonok

-fantasy

-ecchi

-élvezet

2015. júl. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezek a kedvenceim:


- Attack on Titan

- Code Geass

- Death Note

- Fate/Zero

2015. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nanatsu no Taizai
2015. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ao no Exorcist - akció, dráma, fantasy, kaland, shounen, szupererő, természetfeletti, tragédia, vígjáték

Claymore - akció, dráma, fantasy, guro, kaland, shounen, szupererő, természetfeletti, tragédia, alternatív történelem, dark fantasy, démon, erőszak, kardpárbaj

D.Gray-man - akció, dráma, fantasy, horror, kaland, krimi, mágia, mecha, misztikus, shounen, szupererő, természetfeletti, történelmi, tragédia, vígjáték; nem tudom, "alapnak" számít-e:D

Devil May Cry - akció, dráma, fantasy, horror, kaland, shounen, természetfeletti, vígjáték

Ga-Rei: Zero - akció, dráma, fantasy, horror, mágia, sci-fi, shounen, slice of life, szupererő, természetfeletti, thriller, tragédia

Itsuka Tenma no Kuro-Usagi - akció, dráma, ecchi, fantasy, horror, iskolai, magical girl, mágia, misztikus, romantikus, shounen, szupererő, vígjáték

Kami nomi zo Shiru Sekai - ecchi, fantasy, iskolai, romantikus, shounen, természetfeletti, vígjáték

Kaze no Stigma - akció, dráma, ecchi, fantasy, mágia, romantikus, seinen, shounen, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Kore wa Zombie desuka? - ecchi, fantasy, guro, horror, magical girl, paródia, shounen, vígjáték

Kuroshitsuji - fantasy, misztikus, shounen, slice of life, szupererő, természetfeletti, thriller, történelmi, vígjáték

Nurarihyon no Mago - akció, dráma, fantasy, harcművészet, iskolai, kaland, misztikus, mitológiai, shounen, szupererő, természetfeletti

Owari no Seraph - akció, dráma, fantasy, iskolai, kaland, mágia, shounen, természetfeletti; ez inkább vámpíros, de szerintem azért van a "démon" kategóriában is, mert a fegyverek démonok

Rosario to Vampire - akció, ecchi, fantasy, iskolai, romantikus, shounen, szupererő, természetfeletti, vígjáték

Shinmai Maou no Testament - akció, ecchi, fantasy, mágia, romantikus, shounen

2015. júl. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. júl. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!