Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » En egy nagyon ijesztö szelleme...

En egy nagyon ijesztö szellemes filmet szeretnék megnézni, csak az a baj, hogy meg ilyennel nemtalálkoztam. Tudnátok nekem segiteni? Amiket eddig láttam sajnos nem féltem egyiktöl sem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 12:52
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Ja ja nálunk így hívják h tollú.:) Amugy nálunk Szlovákiában euró van és hát 300-400 eurót megkeres egy átlagos ember.:) De hidd el külföldön ezerszer jobb,ezért is akarunk elmenni.:) Amugy bocsi h így írkálok neked a kapcsolatomról meg stb ... de ez nálam hosszú story.5 éve lesz h együtt leszünk de volt egy év ami szakítás volt és nagyon nagyon összevesztünk,tudod nagy fájdalom volt bennem és harag,ezért volt egy srác aki sajna belém szeretett vagyis hat ő szerinte.:D Ezért vett egy kutyát nekem pont szülinapomra,azért a pontos dolgokat ide nemfogom leirni,szoval amugy megis bantam az egészet,de ez nem volt megcsalás hisz nem voltunk egyutt.De ha hiszed hanem ez a szakitas abbol a szempontbol jo volt mert azota szinte elvalaszthatatlanok vagyunk.:) Meg jobban imadjuk egymast mint valaha.:) Bocsi h valamit felre ertettel de itt nemakartam megosztani,de megis leirtam neked mert nemakartam h azt hidd hazudok vagy vlmi ilyesmi.Lehet h ezek utan rossz embernek gondolsz,de a harag meg a fajdalom szinte megöl vlmit az emberben,de ugy erzem h nem csaltam meg őt! Elvagyok jegyezve ami még szebbe tette ezt a kapcsolatot.Amugy igen együtt élünk.Ti?:)Hamár őszinteségről van szó,én teljes mértékben őszinte ember vagyok.Szeretek olvasni de nem vagyok könyv mániás.:) amugy igen erre felénk szinte mindenki magyarul beszél de ha papirokat vagy valamit szeretnél intézni akkor már a szlovákoké a világ.:D de a főváros meg arra felé csak szlovákok.Miert hitted azt h nincs senkim? Szerintem nem voltam olyan mint aki tapadna vagy ilyesmi.Szeretek embereket megismerni es őszinte lenni ja meg néha kíváncsiskodni.De előre elnézést kérek tőled!:)
2014. dec. 22. 23:40
 32/34 A kérdező kommentje:
Ja és nálam az ex az olyan szó h még pl. volt barátom-ismerősöm stb... azt igy hivom...Mindenki maskepp.:)Ja szeretem én is a nyugodt környezetet.:)Szóval mégegyszer bocsi ha valamit félre irtam vagy ilyesmi.:)
2014. dec. 22. 23:45
 33/34 Blade Bone ***** válasza:

Na hát igen ez a nem mindegy, :) mert ugye ahol több van eleve, ott az emberek nem kapzsiskodnak, mert tudják hogy van, de ahol nincs és nem is volt, ott igyekszenek beosztani még a semmit is, így ha valakinek több lesz az egyiknél, persze hogy mindenki rá fog mutogatni.. .. Ígu van ez az országokkal is, jobb olyan helyen élni ahol több van. :) Am, semmi baj ha ilyenekről is mesélsz, szeretem hallgatni az embereket. :) Egyébként ha gondolod beszélhetünk üziben is, csak nekem mondjuk ide többet enged írni mint üzibe, emiatt szoktam ide írni. :D Visszatérve viszont eléggé döcögős lehetett a kapcsolatod a pároddal még az elején, mielőtt nem mentetek szét egy évre, mi történ t amúgy? Mit csinált a párod? Ha nem szeretnéd egyébként, nem muszáj elmondanod. Csak kíváncsi vagyok. :) Amúgy az azért mindenképpen jó dolog, hogy azóta minden rendben és jól vagytok. :) Én egyébként nem hiszek az ilyen szakítos dolgokban, hogy szünet meg stb.. Mert tényleg ezután csak arra tudnék gondolni, hogy nem kellett senkinek és biztos azért gondolta meg magát és jött vissza. Meg én azt sem szeretem amúgy, hogy ha pl haraggal válok el a páromtól, mert utána mi, idegeskedjek hogy meg e csal vajon meg ilyenek... Nem, és épp ezért mondtam is neki, hogy ha veszekszünk is, ne merjen faképpnél hagyni mery akkor jobb vissza sem jön, mert nem viselném el azt, ha erre fogná hogy megcsalt valakivel. És így szerintem azért jobb, mert mikor lenyugszunk rögtön megdumáljuk a dolgokat és béke. :) Ez volna az én álláspontom. :) Te erről mit gondolsz? Amúgy én nem gondollak rossz embernek, mert ha jól sikerül a végeredmény, akkor csak az számít. :) Mi egyébként nem élünk még együtt. Csak sokat vagyunk egymással. :) Hm, ezt az őszínteséget én is tartom, és abszólut igazság párti vagyok, mert nem szeretem a ha hülyének néznek. Huh, jaj ne haragudj a félreértés miatt, tényleg csak egy észrevétel volt semmi több. És nem amiatt mert tapadsz vagy ilyesmi, erről szó nincs! Nagyon klasz társaság vagy és örülök neki, hogy beszélgetünk, mert én is hasonló típus vagyok és imádok beszélgetni. :) Bocsi ha kellemetlen helyzetbe hoztalak. És mégegyszer mondom, nagyon örülök hogy meigsmerhetlek, mert nagyon kedves lány vagy és jó veled beszélgetni. :)


Jóéjt. :)

2014. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ha megértesz.Egyebkent nagyon csunyan viselkedett velem,csunyan beszélt meg stb ... Ezert ugy voltam vele hogy szakitunk mert mar nembirtam...De en eddig ugy voltam vele hogyha szakitunk akkor az semmi felekeppen nemfog tovabb menni,de rosszul gondoltam.En sem vagyok oda a szakitas utani kapcsolatert de valahogy utana megis azt gondoltam oke,probaljuk meg...De összejött.:DEgyütt élünk,együtt csinalunk mindent,csak annyi h az anyukaja szeret bele szolni mindenbe de még eddig türöm,nemtudom meddig .... Szoval nalunk minden okes.Köszönöm szépen ha megértesz és kedvesnek tartasz,mint a multkor is irtam nagyon örülök neked.Ha akarod irhatunk privat üziben is vagy megadom az email cimem.Egyebkent szeretsz bulizni?Elöre is nagyon Boldog Karacsonyt kivanok.Szep estet.
2014. dec. 23. 23:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!