Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » En egy nagyon ijesztö szelleme...

En egy nagyon ijesztö szellemes filmet szeretnék megnézni, csak az a baj, hogy meg ilyennel nemtalálkoztam. Tudnátok nekem segiteni? Amiket eddig láttam sajnos nem féltem egyiktöl sem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 12:52
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Az tuti h szaladtam volna onnan ha èn láttam volna meg őket. Mondom addig jó mèg nemlátok egyet sem. :)
2014. dec. 12. 13:41
 12/34 Blade Bone ***** válasza:
Na jó, hát erre nem tudok mit mondani, hálisten velem ilyen dolgok nem történtek. De amúgy ez azért eléggé ilyen agyi gondokra utal, mmint ez a szomszédos ügy, nem látszott semmi az apán, hogy gondjai lennének vagy valami? Sajnálom szegény gyerekeket hogy ilyen apjuk volt, mert hát akármi is történt a felesegével, ezt nem szabadott volna megtegye. Inkább hagyta volna el, az még sokkal nagyobb fájdalom is talán. Na mindegy, szerintem azért jók tettétek hogy költöztetek onnét, kitudja meddig fajult volna még ez az egész.. Mondjuk általában ha megfigyeled a hasonló kategoriáju filmeket, mindig azt venni észre, hogy ok nélkül még a szellemek sem támadnak csak úgy az emberekre. De ettől függetlenül persze jobb a biztonságban. :) Külömben te mit gondolsz, ezek amik történtek veletek és körülöttetek, ezek a dolgok mindenképpen a szellemek jelenlétére utalhatnak? Vagy valami másra? Te hiszel az ufókban? Tudom ez így most furán hangzik, de ha logikusan átgondolom, hogy mikről is számolnak be az emberek "szellemek" címszó alatt, el tudnám képzelni, hogy esetleg valami fejlettebb dologról van szó. Például ha megnézed a sci-fi filmeket, folyton bepillantást nyerünk belőlük a más világok technikájába stb.. Természetesen nem gondolom, hogy ezek a filmek a valóságot mutatják be :) de mindesetre útnak indítják az ember fantáziáját. :) Szereted amúgy az ilyen filmeket is?
2014. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Bocsi,h megosztottam veled ezt a témát de akartam h tudd h megis milyen fura h vissza jöttek,mintha akartak volna valamit tőled,segítséget vagy mondani valamit.Nemtudom.Szerinted az normális mikor hallasz a szobádban zörrenéseket?Vagy mikor állsz egy helyben pl a fürdőszobádban és semmiből semmi kiráz a hideg?Vagy mikor érzed azt h nem vagy egyedül?Veled ilyek nemszoktak történni?Szerintem ezt nem csak beképzelem.Én ugy vagyok az ilyen ufós és szellemes filmekkel h ok nélkül nem csinálnak és nem mutátjak meg az embereknek.Szerintem vannak ufók,de jobb h nemlássuk őket szerintem.Volt egy film amit nagyon régen láttam sajnos nem jut eszembe a címe,de nagyon durva volt,ufók mindenhol,még kiskoromban néztem,már akkor azt mondtam h ezek tuti létteznek.Ugy vagyok vele,h még ők békén hagynak,akár a szellemek akár az ufók,addig jó mert szerintem nem lennénk velük puszi pajtások.:) Meg ez a sok film a szellem idézésről,oké vannak emberek akik megnézik és röhögnek rajta egy jót,de vannak akik kipróbálják.Ha nemsikerül nekik?Az milyen má?Akkor ki a hibás?A filmet aki kiadta vagy az aki kiprobalta?Hallottam olyanról is h volt régen egy mese amibe mindig öltek meg repültek,aztán volt egy két kis fiú aki kiprolta ezeket és meg is haltak.Asszem mutatták ezt is a tv-ben.Szóval annyi de annyi bolond emberke van,h mindent elhisznek meg kipróbalnak.A régi szomszédom amit irtam neked h mit tett a családjával,tök normális volt,azért volt fegyvere mert rendőr volt és a dolog után sokan mondták h bele szállt az ördög.Szerinted valaki féltékenységből ölni az normális ember?Soha nem láttad rajtad h bolond lenne.De az még durvább hogy vonnak le az éveiből és előbb ki engedik őt a börtönből.Annyi mindent tudnák még mesélni.Veled jól ellehet beszélni.:) Köszi h ide írtál nekem.:) Esetleg a nevedet megtudhatnám?Én Bernadett vagyok.:)
2014. dec. 13. 12:14
 14/34 Blade Bone ***** válasza:
Ugyan semmi baj, még örültem is neki mert érdekelnek az ilyesmik. :) De egyébként én is azok közé tartozom, akik tudományos magyarázatot keresnek minden gyanús dologra, de ettől függetlenül azért hiszem, hogy történhet ilyesmi. Amúgy most külömben az jutott eszembe, hogy mivan ha a szüleid nem tudták rendesen feldolgozni a történteket, mert ha pl nagyon sokkolta őket ami történt, el tudom képzelni azt, hogy az agyuk megtréfálta őket. Ezt most csak azért mondom, mert szoktam nézni tudományos műsorokat és volt már szó bennük az agyunkról, ami néha kifejezetten mást láttat velünk, mint ami valójában előttünk van. Most gondolj bele mivan akkor, hogy ha ez még párosul a fantáziánkkal, vagy elég az is, hacsak az álmainkra gondolsz, biztos volt már neked is olyan álmod, amiben megérintettél valakit, vagy egy tárgyat és tök valósághű volt.. Ez is a fantáziánknak köszönhető. Ezért szokták azt mondani, hogy az emberi képzelőerő csodákra képes, mert tényleg így van, mindenki azt lát, amit csak szeretne. :) A kis gyerkőcöknek pl a szüleik azért nem engedik, hogy horror filmet nézzenek, mert nekik még élénkebb a fantáziájuk mint nekünk felnőtteknek, és emiatt még egy üres szobába is képesek belelátni a gonoszt, és ez a képzelőerő nagykorunkra is velünk marad, csak megtanuljuk használni. Szerintem emiatt hallasz te is zörejeket éjjelente, mert a sok horror filmben mindig így kezdődnek a meglepik, hogy van valami kis zörej.. Aztán ezek hangok belemásznak a tudalattidba, párosítja az agyad a félelmet a zörejjel meg a sötétséggel, és mikor valamelyik opció előtérbe kerül valamikor, akkor az agyad hozzáképzeli a többi dolgot, amik valójában nincsenek is. Van egy műsor a natgeon szokott menni, az a címe, hogy Eszement tudomány, sok mindenről szótejtenek benne és nagyon érdekesen tudják előadni az anyagokat. Nem tudom pontosan hogy most még megy e ez a műsor a csatornán, mert mostanság nem néztem, de ha van kedved kukkantsd meg, nem fogod megbánni. :) Visszatérve egyébként szokott velem is olyan előfordulni, hogy kiráz a hideg csak úgy mikor fürdök, de viszont nekem előtte folyton eszembe jut valami hátborzongató, amitől utána mibdig gyanakvó leszek és el kezdek a hátam mögé nézni meg ilyenek. :) De ennek tudom a miértjét. :)
2014. dec. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 Blade Bone ***** válasza:
Hát az ufókról nekem is ez a véleményem :) jobb hogy nem látjuk őket, mert lehet még nagyon megijednénk ha másként lenne. :D Tényleg egyszer az egyik műsorban mutattak valami furcsa fénytörést a naptól nem messze, aminek az alakzatát megvizsgálva arra jutottak, hogy akár egy űrhajó is lehet, ami éppen akkor vett fel energiát a napból. Nagyon érdekes volt mert tényleg kivehető volt az a hatalmas forma. Csak valahogy megtörte a fényt és ezáltal láthatatlan volt maga a hajó. Amúgy én is láttam régebben sok ilyen filmet az ufókról, és vicces hogy ezt mondod róluk, mert én is pont ezen a véleményen vagyok. :) Ameddig nem piszkálnak meg ilyenek, felőlem akármit csinálhatnak engem nem érdekel. Csak hagyjanak békén és kész. :) Ez a másik dolog meg hogy sokan kipróbálják a filmben látottakat, nagy hülyeség, lehetne annyi eszük az embereknek tényleg, hogy tudják a filmben nem csak egyedül vannak, és hogy ott semmi sem valódi. De hát ha ennyi eszük van, akkor arra nem lehet mit mondani. :) Gyerekeknek meg nem szabad olyan filmeket vagy meséket mutatni amik erőszakosak. Szerintem amúgy azok nagyon csalódnak a párjukban, bármire képesek mert túlságosan megbíznak a másikban és így mikor az valami hibát követ el, összetörnek lelkileg és nem tudják mit csinálnak. :/ Én ezért nem szoktam teljesen senkiben megbizni, így nem tudok akkorát csalódni. :) Egyébként Rolandnak hívnak és veled is jó beszélgetni. :)
2014. dec. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nemhiszem h az agyuk megtréfálta volna őket,vagyis nemtudom hisz nem voltuk velük ugy jóban tudod .... Nemtudom de azt elhiszem szellemek vannak és vissza járnak.Nagyinak mikor meghalt az anyja sokat jött vissza,latta őt meg megfogta a kezét.Szóval én még nemláttam szellemet,el sem tudom képzelni h milyen érzés meg hogy néz ki.A hideg rázás az nálam sokszor előfordul lehet h néha azért mert fázom nemtudom.:) Amugy bármilyen filmet megnézek én,sőt ne hogy azt hidd h én horror mániás vagyok,imádom de a drámai szerelmes filmeket is szeretem.:) Hisz nőből vagyok.:)De ez nem a témához tartozik de tudod én kipróbálnám azt is h vissza menjek az előző életemben.Nálunk nem messze Losoncon (Szlovákia) csinálják is csak nagyon drága.De tudom h életveszélyes de te nem lennél rá kivancsi?Mert én nagyon.:)
2014. dec. 14. 11:22
 17/34 Blade Bone ***** válasza:

Hát jól van persze ők jobban tudják, hiszen ők élték át, én csak ilyesmikre is szoktam gondolni. :) Meg mondjuk általában minden pletykának van alapja, vagyis ha régen is ezt állították, annak biztos vokt valami oka, meg ott vannak ugye a filmek, amiknél mindig mondják, hogy megtörtént események alapján dolgozták fel stb.. Most amúgy nagyidékról eszembe jutott egy nagyon kedves sorozat ami közel állt a szívemhez, Mcleod lányai volt a címe, régen anyumékkal mindig néztük :) és az egyik részben az történt, hogy az egyik lánynak a férje meghalt, :( és mikor a lány sírva szorongatta a kisbabájukat, valami fuvallat szerűség ment be a szobába amitől a lány úgyérezte, hogy a férje simogatja az arcát, és erre ő egyből a nevét mondta, csak mikor kinyitotta a szemeit, akkor döbbent rá újra, hogy a férje már nincs vele. :( Szóval átérzem milyen érzések lehetnek ilyenkor az emberben. Tudod nekem sajnos már nem élnek a szüleim, saját tapasztalatból is mondhatom, hogy ez nagyon rossz érzés, de én is azért valahol mégis érzem azt, hogy anyum mindig vigyázni fog rám. Te amúgy ha tehetnéd, változtatnál a múlton?

Hm, hát öltözz fel melegen. :)) Én is sok féle filmet megnézek amúgy, mesélj mik az igazi kedvenceid? :) Huuha, hát ilyenről még nem is hallottam, hogy visszamenni az előző életünkbe? Ez nagyon érsekesen hangzik. :) Hogy kell ezt elképzelni? Valami jós segít ebben vagy hogy? Jaj külömben szeretném megkérdezni ha nem baj, hogy te külföldön laksz amúgy? Jóéjt. :)

2014. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Nagyon de nagyon sajnálom a szüleidet!Neharagudj nemtudtam.:(

Nagyi sokszor érzi hogy mellette van az anyja csak milyen érdekes h nemtudtak egymással beszélni,csak érezni azt h ott van mellette.Amugy épp most néztem a Csillagok között című felfedező filmet és ez nagyon megfogott.A föld-gravitáció stb ... Nagyon nagyon sok filmet szeretek.Az útvesztőt néztem valameik nap,az is nagyon bejött,szóval azért nem vagyok én annyira horror megszállott.:) De a dráma+misztikus stb... sorolhatnám,megnézek sok mindent.:)Az ördögűzéstől kezdve.:D A vissza menni az előző életbe fogalmam sincs h működik,de meghallgatnam azert h is folyik az ilyen.:) Szerintem azert ezt komolyabb emberek csinaljak.Te milyen filmeket szeretsz???:) Nemgond h megkérdezed h én külföldön e lakom.Szlovákiában élek igen,közel a magyar határhoz,ezért is tudok ilyen jól magyarul.:) Te hol laksz ha nemgond.:) Neked is joejt.:)

2014. dec. 15. 00:53
 19/34 A kérdező kommentje:
Ja és igen,ha tehetném sok mindenen változtatnák.Ha lehetne én vissza mennék a múltba.Te???
2014. dec. 15. 00:55
 20/34 Blade Bone ***** válasza:

Ugyan semmi baj, nincs ide írva a nevem mellé, hogy mik történtek velem, ahogy senkinek sem, ezért szeretek ilyen oldalakra járni, így mindenki csak annyit tud meg rólam, amennyit szeretnék. :) De kedves tőled hogy ezt írtad. Hm hát igen ez ismerős, én is folyamatosan érzem anyum jelenlétét, :) és ennek nagyon örülök, csak nem látom őt már, de a szívemben mindig itt lesz mert sosem felejtem őt el.. Am hu ezek a fajta filmek nagyon magával tudnak ragadni, és azthiszem láttam is mindkettőt, :D bár biztos csak a másodikban vagyok. :) Láttad már a Végjáték címü filmet? Ez is hasonló, de nagyon jó film. Visszatérve az ördögűzéshez, még az ez előtti dolgok amikről beszéltünk, ahhoz vezettek, hogy ilyenről álmodtam :D a szomszéd nő kiabált be hozzánk, de úgy ordítozva, mindenféle fura nyelven, mintha hívta volna a gonoszt :0 nagyon kész volt, és ahogy kinéztem az ablakból, azt láttam, hogy mintha szívta volna magába villámokat vagy nem tudom. :D Durva volt, majdnem megijedtem. :) Amúgy én is minden filmet megnézek szinte, de leginkább azokat szeretem, amikbe azért belecsempésznek egy-két poént is, még ha horror akkor is, mert nagyon szeretek nevetni és vidám lenni. :) Sok kedvenc filmem van, ilyen pl a Doom, Holnapután, imádom a katasztrófa filmeket meg azokat amik természetben játsszódnak, :) akkor még a Vissza a jövőbe is nagy kedvencem, ilyen viccesekből pl a Trancsírák, Nagyfiúk, :D Kamu zsaruk, érzelmesebbekből pedig a Szakítópróba, Hachiko története, A szerelem csúf, és még nagyon sok van, mindent szeretek aminek jó a fonala. :) Hm értem, én is belekukkantanék azért az előző életembe, mert az ilyen időutazós filmek nagyon kíváncsivá tudják tenni az embert. :) De ha már a jósoknák tartunk, te mit gondolsz a horoszkopókról? Sejtettem amúgy hogy nem itteni vagy, túlságosan kedves vagy az itteniekhez képest, :) én amúgy Baranya megyében lakom. :) Na és esetleg az a tudat nem rémisztene meg, hogy ha változtatsz a múlton, elúszik a mostani életed? Engem ez nagyon zavarna és lehetséges hogy ha odakerülnék, nem tenném meg, még ha nagyon fájna akkor sem, mert kitudja akkor mi más fájó dolgok törtènnének a jelenben. Szóval nem tudom mit csinálnék ha ilyen helyzetbe kerülnék, mert már egy kis apróság is annyi mindent megtudna változtatni.


:)

2014. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!