Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » En egy nagyon ijesztö szelleme...

En egy nagyon ijesztö szellemes filmet szeretnék megnézni, csak az a baj, hogy meg ilyennel nemtalálkoztam. Tudnátok nekem segiteni? Amiket eddig láttam sajnos nem féltem egyiktöl sem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 12:52
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
A nagyfiúk filmet azt én is nagyon szeretem.Hát a vígjáték az nálam is nyerő.:) Hogy mit szólok a horoszkópra?Történt már velem olyan h csak egy pillanatra megnéztem neten a horoszkópomat és elolvastam,aztán ahogy történtek a dolgok mondom ez durva,mert a horoszkópom ezt írta.:)Szóval hiszek is meg is.De ha nekem pl azt irja a horoszkópom h ma bele esek egy medencébe akkor nemfogok medencéhez menni.:D Ezt csak egy példának írtam,így vagyok a jóslásokkal is.Nálunk itt van egy nő aki cigánykártyákból jósol és képzeld egyszer kíváncsiságból elmentem.:)Ezt azt mondott h szerencse meg külföldi út és ha hiszed hanem el is jutottam külföldre.:) Ott melóztam egy darabig de most itthon vagyok mert várom a melót.:) Szóval ezekkel én így vagyok,megtörtént igen amit jósolt de azóta nem voltam,mert nekem elég volt ennyi is.:) Kipróbáltam kész.:) Te voltál már??? Fuuh képzeld valameik este angyallal álmodtam és megnéztem az álmoskönyvben,te szoktál ilyeket nézni?Mit rejtenek az álmaid?Én ilyen kíváncsi vagyok,néha nem jó.:) Köszi h így gondolod h kedves vagyok de te is kedves vagy.:) Megkérdezhetném h hány éves vagy? Remélem nemgond h így kíváncsiskodok.:) Én 22 vagyok.:) Ja és a vissza menni a múltba én ezt csak azért tenném mert változtatnák egy két dolgon de aztán ha lehetne vissza jönnék.:)Szép napot.:)
2014. dec. 16. 14:05
 22/34 Blade Bone ***** válasza:

Érdekesek néha tényleg a horoszkópok, mintha személyesen nekünk szólnának. :) Velem egyszer egy nagyon fura dolog történt e szempontból, mert azt írta a horoszkóp, hogy megfogok ismerkedni valakivel, aki az egész életemre hatással lesz, és rá egy hétre megismertem egy lányt, :) akivel tényleg jó barátok lettünk, csak pár hónapra rá egy félreértésen annyira összevesztünk, hogy már nem állt velem szóba.. Szóval ez volt így a legdurvább, más nálam csak annyiban jelentkezett, hogy magamra ismerek néha egy-egy jellemzésben és annyi. :) Egyébként már én se szoktam ezeket olvasgatni, mert nyilván úgysem eszerint fogok élni, hanem ahogy jólesik. :) Viszont te babonás vagy :D csak azért nem mennél valahova, mert a horoszkópod rosszat írt rá? :) Ez olyan furán hangzik, persze lehet ha nagyon rosszat írnának, akkor én is meggondolnám hogy megyek e vagy sem..De mindesetre nyitvatartanám a szemem. ;) Hm, merész vagy :) én nem mernék jósoltatni, mert félnék egy kicsit biztos, na meg nem szeretném előre tudni a jővőt. Na és amúgy merre jutottál el külföldön? :) Hm ez az álmoskönyv jól hangzik, tényleg van ilyen? :) mert én még nem hallottam róla, de majd rákeresek és én is megnézem az álmaim. :D Na és neked ez az angyalos álmod mit jelentett?

:) Szeretek kedves emberekkel beszélgetni és veled sokmindenről is lehet, amúgy én már 25 éves vagyok és semmi gond, nyugodtan kérdezz rá bármire amire kíváncsi vagy. Szeretek beszélgetni nagyon. :)

2014. dec. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Hát azért ha rosszat ír a horoszkópom akkor bizti nem megyek el olyan helyre amiről ír.:)Hát babonás vagyok de nem annyira.Pl van egy fekete cicám amiről sokat olvastam hogy elűzi a rosszat stb...de nem a szobában van hanem van egy nyitott konyhánk és ő ott elvan.:) Amugy nagyon érdekes mert én allergiás vagyok a macskákra de ő rá nem.:) Igaz azert puszilgatni nemszoktam.:D Neked van állatod?:) Az álmoskönyvben sok igazságot ír.Ha angyallal álmodsz természetesen jót jelent.:) Amugy Franciaországban voltam és eddig úgy néz ki h ünnepek után megyek vissza.:) Jósoltatni lehet h még elmennék nemhazudok.:) Nagyon nagyon igaz ha hiszed.En mindig leírom magamnak h tudjam mert annyi mindent mond h valamit elfelejtek.:) De rosszat nem mond vagyis azt azért előre közölni szoktam h rosszat nekem ne mondjon.:) Kávéból és cigiből is tud jósolni.:) Veled is jó beszélgetni és tényleg mindenről jó.:) Pedig csak egy filmet szerettem volna és tudod mit?Nekem ez többet ér h valakivel jól eltudok beszélgetni mint egy filmet megnézni.:) Mégegyszer köszi h ide írtál,nagyon jó.:)
2014. dec. 18. 11:47
 24/34 Blade Bone ***** válasza:

Megfontolt lánynak tartod amúgy magad? :) Hm hát akkor tényleg nem vagy olyan babonás, :) én esküszöm frászt kapnék, ha a sötét lakásban este meglátnám a fekete macskát. :D Erről amúgy én is hallottam, hogy a cicák elriasztják a túlvilági lényeket. De milyen érdekes nem, hogy sokszor hallani ilyen túlvilági dolgokról, és plusz még olyanokról is, amik hozzájuk kapcsolhatók. Vagyis arra gondolok, hogy ennyi összefüggés miért lenne, ha nem volna bennük igazság. Szóval érdekes. Külömben most az állatokról jut eszembe, te nem is vagy akkor olyan típus, aki az ágyába engedi és puszilgatja az állatokat? :) Ez amúgy állítólag jó ám, hogy a cicád nem vált ki benned allergiás reakciót, mert így gyógyító hatást fejt ki. :) Allergiás vagy még más dolgokra is? Am, vannak nekem is állataim, :) van egy nagy kutyusom aki korom fekete, :D de nagyon szép és szeretnivaló kutyus, néha mikor így bebújik a lábaim közé, olyan mint egy kiscica. :) Akkor van még egy macskánk, ő meg ilyen fekete-fehér, és az a jó benne, hogy nem egy ilyen átlagos cica már a színe miatt sem, jó persze lehet hogy sok ilyen macska van a világon, de nekünk ő az első amelyik ilyen szép színű. :) Egyébként tegnap valahogy fogott egy egeret :D bár nem tudom hol és hogy kapta el, mert elvileg itt bent a házban nincsenek egerek, úgyhogy szerintem kintről hozhatta be mikor kint volt. Pedig amúgy ő ám kicsi macsek még. A tiéd mekkora tényleg? Egyebként én se engedem fel az ágyra meg sehova így a macskát, nem szeretem a macskaszőrt, meg a kutyaszőrt se, nálunk a kutya kint alszik, a cica meg ilyen ketrecben van esténként, nehogy az arcunkba másszon éjjel. Hm, na és amúgy beszélsz franciául? És jó ott dolgozni? :) Aranyos lehetsz mikor így jósoltatni mész és utánna meg leírod magadnak hogy miket is mondtak. :) Egyébként most ha azt nézem, hogy vannak olyan jósok akink a tévében jósolnak, és ezt amit leírtál, még ez jobban is hangzik. :) Nem tudom azt elhinni egyszerűen amit a tévében csinálnak. Te mit gondolsz róluk?

:) Nagyon kedves lány vagy, örülök én is hogy írtam neked. Mondjuk fura volt mert nem tudtam a kérdésedre választ írni, :D de valami azt súgta írnom kell. :) És hát nem bántam meg. :)

2014. dec. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Hát igen megfontoltnak tartom magam.Szerintem kell is az.Hát erdekes igen h a fekete cicámra nem vagyok allergiás,mert én kiskorom óta ha már csak megéreztem a macska szőrt azonnal kórház volt a vége,szóval így vagyok vele.:/ De ő rá nem,ezért is imádom és még sok minden másért.:) Rudinak hívják egyébként.:D Lehet h kutya név de nekem ez megtetszett és mondom te Rudi leszel.:D Nemmintha hallgatna rá.:D Különben allergiás vagyok még a tollúra is és a virág porra,de ezek annyira nem vészesek mint a macska szőr.Hát egyszer történt velem olyan dolog h a volt exemtől kaptam egy kutyus,dobermannt mert ez a kedvenc kutyám és én annyira de annyira imádom őt hogy még kicsi korában a szobámban volt,velem aludt.:) De minnél nagyobb volt annál rosszabb,de nehogy azt hidd h nem foglalkoztam vele,mert jártunk játszani meg futni de ahogy kölyök volt joooj nagyon rossz kutya volt.Aztán csináltattam neki kintre ólat és utána ott volt.De minden este ugatott meg ugatott mert ugye eddig velem aludt aztán hirtelen kitettem őt,mert első kutyám és nemgondoltam volna hogy így elcseszek minden azzal h kint lesz.De már annyira ugatott h képzeld egyik este kimentem hozzá,melléje bújtam és elkezdtem neki beszélni h Leo(így hívják)minden rendben lesz,neked itt a helyed stb .... aztán mintha megértett volna és onnan kezdve még aranyosabb lett mint volt ugye,h ugatós.:) Szóval ez is érdekes,de megfogadtam h ha egyszer úgy alakul h lész még kutyusom bent a lakásban ilyen nagy kutyát biztos h nem.Futni járunk sokat meg stb ... szóval büszke vagyok rá h a gazdija lehetek,mert imádom.:)

Vissza térve a jóslásra:Szerintem az ünnepek után lehet h elfogok menni mégegyszer.:) Neked a barátnőd vagy lány barátaid ( nemtudom h van e barátnőd) nemszoktad menni jósoltatni vagy ilyesmi? Vagy csak én vagyok ilyen? :D A tv-ben minden kamu! Soha nem néztem ilyeneket memis fogok! :) Képzeld van egy ismerősöm aki felhívta ezeket,mondtak mondtak a magukét,ugye persze semmi nem volt igaz amit mondtak,a hónap végén jött neki a telefon számla és hát seggre is ültek a férjével.:D Szóval kamu az egész.

Amugy épp ma olvastam facebookon ilyen szellemes storykat és hát nagyon oda vág.:D Nemis gondolnád h mennyi emberrel történnek dolgok,annyit olvastam h most egy picit befejeztem mert kezdek félni.:D Ah csak vicc,nem félek én még velem nemtörténnek iek.:) Youtubon is szoktam nézni videókat te nem? Amugy láttad már azt a filmet a Síri találkozások 1-2? Naah ez se semmi film az biztos.:D

Fránciául még annyira nemtudok,én csak idén jutottam ki oda,fél voltunk kint,épp hogy alap szavakat tudok,ez ígx nehez mert régen suliban sem tanultam.De nagyon érdekel a nyelv szóval rajta vagyok h tanuljam.:) Te milyen nyelven tudsz? Én angolt tanultam,meg ugye a szlovák.:)

Én örülök neked neked nagyon,jó érzés h valakivel eltudok beszélgetni.:) Sajnos a mai világban nagyon nehéz ilyen kedves embert találni.:) Szóval örülök neked,te is nagyon kedves vagy.:)

2014. dec. 19. 12:55
 26/34 Blade Bone ***** válasza:

Na hát ezt én is így gondolom, :) mindig jól jön az, ha az ember nyugodtan átgondolja a dolgokat mielőtt dönt. :) Szegénykém, ez az allergia eléggé rossz lehet, de hálistennek azért valami jó is van benne, mmint hogy rudi melletted lehet. :) Egyébként én szerintem akármi jó lehet állat névnek, a lényeg az, hogy passzoljon hozzá, hiszen ez csal majd mosolyt később mindig az arcodra, na meg amiket átéltek együtt. :) Hm, hát nem tudom sajnos mi is az a tollú, de örülök neki hogy nem annyiran komoly ez az allergáid, remélem kigyógyulsz majd belőlük. :) Ez a történey nagyon aranyos, :) jaj de imádom az állatokat, :) viszont számomra az mindig is fura lesz, hogy valaki miért enged kutyát az ágyába :0 nem zavart az a sok kutyaszőr? Én biztos megőrülnék tőle.. Na de ha már a kutyusoknál tartunk, te nem szoktad nézni a natgeon a Csodálatos kutyadoki c műsort? Nagyon sok hasznos tanácsot ad benne a műsorvezető, aki nagyon ért a kutyák nyelvén. :) És nem első sorban azt sem szabad elfelejteni hogy, az állatok olyanok mint a gyerekek, tanítani kell őket hogy a legtöbbet kihozhassuk belőlük. :) Hát sok jót kívánok neked előre is a jóslatokban. :)) Am, hát nekem van barátnőm amúgy, de ő nem szereti az ilyesmit semilyen formában, inkább csak úgy elvan. :) Na és neked van barátod? Igen igen ez ismerős :D én is láttam már képzeld olyan műsort, ahol a mágus előadta, hogy képernyőn keresztül gyógyítgatni fog, aztán jött a telefon egy fejfájós emberrel, aki segítséget kért, kapott is :D de mikor el kezdte volna mondani a telefonáló a magáét, hogy nem is használt a varázslat meg stb, rögtön kinyomták. :D Szóval ennyit ezekről tényleg. :)

Huuhaaaa, :D inkább ne olvasgasd szerintem ezeket a sztorikat a szellemekről, mert még tényleg rémálmaid lesznek. Én egyébként esténként inkább csak kellemesebb dolgokkal foglalkozok, amik megnyugtatnak, mert amúgy is sok gondom van. Youtubeon viszont szoktam nézni minden félét, de az meg már olyan, hogy még a videónak sem hihetsz, mert mindent manipulálnak már manapság és nem tudod eldönteni, hogy mi igaz és mi nem. :( Egyébként ezt a filmet még nem láttam, azt a másikat meg, az ouiját meg csak angolul találtam meg, te milyen nyelven nézted? :) Tényleg a te szüleid magyarok, vagy hogy tudod így a nyelvet? :) És egyébként ezt is add hozzá a beszélt nyelvekhez, mert nagyon jól használod. :) Én csak magyarul tudok normálisan, de tanultam angolt is, meg németet is, de ezekkel párbeszédben szerintem semmire nem mennék már. :D De szeretném majd az valamelyiket rendesen is megtanulni, mert külföldön képzelem el a jővőm mindenképp. :) Na és te amúgy hol szeretnél majd letelepedni?

Ó ez nagyon jólesik most, :) köszönöm szépen.

Szép álmokat. :)

2014. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Amikor a kutyusom itt volt az ágyamban akkor nem gondoltam arra hogy tiszta kutyaszőr lesz minden,de ha most hoznák egy kutyát akkor tuti kint lenne.Szóval ennek már 3 éve mikor megkaptam a dobit,akkor másképp álltam a dolgokhoz.:) De úgy látom kint jobb neki,jobb helye van.:) A tollú az az amiket régen a párnákba tettek hogy puha legyen tudod?A régi időkbe olyan takarók és párnák voltak amiben tollú volt,de most már allergia ellen van nekem minden.:) Igen láttam már azt a filmet,imádom állatos filmeket.:) A ouija filmet sajnos én is angolul néztem de magyar felirattal,szeretek olvasni szoval nekem nem akadaly.:) Sok filmet ugy nezek ami nem magyar akkor megnézem felirattal.:) Anyukámék itteniek,szóval én azért is tudok igy magyarul mert erre felé mindenki magyar,közel vagyunk a határhoz,meg egyébként itthon is mindenkivel magyarul beszélek,de persze vannak akik nem akarnak megszolalni magyarul akkor kell a szlovák.En szeretek magyarul beszélnj,anya nyelvem egyébként.:) Ha hiszed hanem nagyon sok magyar falu van erre.:) Söt iskolák is.:) De hát igy vagyunk,mindenki ugy beszel ahogy akar.:) Igen nekem is van barátom,sőt ugy mondom h elvagyok jegyezve.:) Ti miota vagytok együtt? Nekünk most lesz az 5-ik év.:) Én nemcsak azert megyek el josoltatni mert annyira erdekel,meg mert ennyire kivancsi vagyok,hanem ha hiszed hanem megnyugtat az pl. hogy mikor azt mondja minden rendben lesz,szerencse vár rád,egészség stb... ilyenkor az ember felszabadultnak erzi magat,boldognak ha tudja h minden rendben lesz.Valaki hisz benne valaki nem.De en ugy vagyok vele ha hiszek valamiben akkor akkor az ugy is lesz.Olvastad mar azt a könyvet hogy a Secret? Nagyon ajánlom mindenkinek,hisz hinni kell mindenben meg akkor is ha rossz napod van vagy nem ugy mennek a dolgok ahogy akarod.Minnel tovabb gondolsz valamire annál jobban vonzod magadhoz.:) En ebben hiszek.:) Ha szeretsz olvasni remelem egyszer bele kukkantasz ebbe a könyvbe,vagy megnezed neten a dokumentum filmet,hidd el nembánod meg.:) Szép napot.:)
2014. dec. 21. 15:08
 28/34 A kérdező kommentje:
Jaj és természetesen én is külföldön szeretnék letelepedni.:) Ott más az élet,több munka jobb pénz.:) De nekem valahogy Franciaország jön be,nagyon gyönyörü Parizs is.:) Te hova szeretnél jobban menni?:) Egyébként a facebookon csak bele kukkantottam ezekbe a szellemes storykba,szoval nem vagyok ra kattanva nehogy azt hidd.:) Az estéimet én ugy töltöm hogy megnézünk egy két jo filmet esetleg vigjatekot es utana alvas.:)
2014. dec. 21. 15:14
 29/34 Blade Bone ***** válasza:
Igen azért oda kell figyelni, az sosem árt. :) Meg tényleg azért a nagytestű kutyák nen házba valók. Huh, így már tudom mi az a tollú köszi, :) sőt pár évvel ezelőtt még volt is nekünk sok ilyen párna, meg takaró is, meg ilyen dunyhák vagy mik, azok ilyen bazi vastag takarók voltak. :D Nem is fáztam régen sosem esténként, manapság meg az van, hogy fázom, vagyis csak a hátam szokott fázni, mert mindig reggelre kihűl a ház és olyankor pedig ez a vékonyabb takaró ami van, nem sokat ér. Szóval télen mostanába pulcsit szoktam felhvenni hogy ne fázzak. :) Meg gondolkodtam azon, hogy veszek ilyen elektromos takarót, az jó lehet. :D Te amúgy a pároddal élsz?? Am, akkor jó, az antiallergén párnák nagyon jók. :) Hú értem, én is szeretek olvasni, csak nem feliratot :D meg nem könyveket, te amúgy olvasol könyvet? Én csak neten szoktam olvasgatni mert kicsit így undorodom a könyvektől. Elég volt őket a suliban lapozgatni.. Hm, na és mondcsak, szlovákia más pénzt használ? Milyen ott a gazdaság, többet ér a fizu mint itt? :D Ezt most csak azért kérdezem mert itt elég rossz a helyzet, tényleg kb aki nem keres kétszáz felett vagy e körül, az érzi hogy milyen gyenge és kevés a pénz, csak ezt a buta fejesek nem látják. :/ Na de visszatérve jó lehet azért hogy anyanyelven is tudsz ott beszélgetni szinte mindenkivel. :) Ejhaa, :D Gratulálok az eljegyzéshez :) azthittem amúgy valamiért, hogy nincs senkid. :) Olyan fura volt ahogy meséltél az exedről, aki megajándékozott egy kutyussal, mert nem többszörös múlt időben beszéltél róla. :) De bocsi hogy így okoskodok, csak szeretek megfigyelni mindent. :) Egyébként szerinted mi a hosszú kapcsolat titka? :) Én még csak 8 hónapja vagyok a párommal, de ezidáig szinte mindennap veszekedtünk, :D néha már tényleg nagyon elegem is volt az egészből, és majdnem szakítás is lett vége, de aztán valami mindig visszatartott. Mostanába viszont mintha megértette volna, hogy a sok veszekedés nem tesz jót, mert most kezdünk sokkal jobbak lenni egymás mellett. :)Egyébként én nagyon gyűlölöm a veszekedés minden fajtáját, mert régen a szüleim sokat veszekedtek és én soha nem szeretnék ilyen kapcsolatban élni. Reménykedem abban, hogy ezt most már a párom is megértette. Te hogy állsz ezzel? Hm hát igen nem rossz dolog az, ha az ember megerősítést kap, akármilyen formában is legyen az, :) én már egyébként ezt a filmet láttam már, és azt tudom mondani róla, hogy nagyon is igaz. :) Bár nekem elsősorban az életem támasztja alá ezt a teoriát, mivel engem így neveltek anyumék, hogy mindig lássam a jót, még ha sokat is veszekedtek apámmal, erre akkor is megtanítottak és ezért nagyon hálás vagyok nekik, mert mindig mikor látom hogy valaki idegeskedik valami miatt, sosem értem miért is idegesek valójában, hiszen a megoldás mindig előttünk van, csak ők nem látják az idegesség miatt. De szerencsére mindig vannak akik helyesen cselekszenek és ezért van, és lesz is helye mindig az embereknej a földön. :)
2014. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 Blade Bone ***** válasza:

Hm amúgy igen, szerintem is szép hely lehet Párizs, meg Franicia ország is, bár sokat egyikről sem tudok, de mindenhol vannak gyönyörű és szívmelengető helyek. :) Te mire szavazol amúgy, kertes ház faluban, vagy kis kuckó városban? :) Én mivel vidéki vagyok ezt az alternatívát meg is tartanám, sőt még a hegyvidék is szóba jöhetne nálam, mert imádom fürkészni a tájat ilyen jól belátható helyekről. :) Szóval ahol túlnyomó részt természet van, ott én otthon érzem magam nagyon. :) Te milyen környéken laksz? Egyébként tudod még mi lenne fontos nekem otthon választáskor? Hogy ne háborús övezetben telepedjek le, ezért is akarok minél messzebb kerülni Magyarországtól, mert ha háború lesz itt mindent tarolni fognak ez biztos. Szóval valami abszolút békés övezetbe akarok eljutni, ahol csak simán nyugi van. Nagyon szeretem a nyugis környezetet. :) Te mit gondolsz erről?


Jóéjaszakát. :)

2014. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!