Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » En egy nagyon ijesztö szelleme...

En egy nagyon ijesztö szellemes filmet szeretnék megnézni, csak az a baj, hogy meg ilyennel nemtalálkoztam. Tudnátok nekem segiteni? Amiket eddig láttam sajnos nem féltem egyiktöl sem.

Figyelt kérdés
2014. dec. 11. 12:52
1 2 3 4
 1/34 Blade Bone ***** válasza:
Biztos nem hiszel a szellemekben. :)
2014. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Hogy öszinte legyek nem szeretnék talalkozni egy szellemmel sem,de az olyan filmeket nagyon szeretem.En csak egy jo ütös filmet szeretnék,mást nem.:-)
2014. dec. 11. 13:38
 3/34 Blade Bone ***** válasza:
Az én részemről egy ilyen találkozás elég fura lenne, de csak mert nem tudnám, hogy most akkor nevessek, vagy szaladjak. :) Én sem láttam amúgy még olyan szellemes filmet, ami nagyon ott lenne, talán egy volt asszem, ami kicsit izgisebb volt, abban ilyen szelleműzéseket végeztek, mert valami kislányból kifejlődött valami gonosz és megszállta az embereket. Volt több része is ennek, de csak az első volt jó szerintem. Ha eszembe jut a címe leírom neked, hátha még nem láttad. :)
2014. dec. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

En szaladnák.:D

Nemtudom,hogy láttad e Ouija filmet ... De ettöl megdurvábbat szeretnék megnézni. :D Köszi elöre is ...

2014. dec. 11. 14:01
 5/34 Blade Bone ***** válasza:
Én még síkítanék is közbe, hátha megijed. :) Tényleg szerinted egy szellemet meg lehetne ijeszteni? :D Hu hát ezt a filmet még nem láttam, csak gyors megkukkantottam az előzetesét, de az egyik ilyen nyugdíjas szellemnéni a frászt hozta rám a bevágásnál, :D úgyhogy szerintem ezt valamikor megnézem majd. Amúgy most egy film eszembe jutott, az Insidious. Ez jó film volt szerintem, de az a másik még várat magára. :/ Az ilyen vicces horror filmeket szereted?
2014. dec. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Hát a sikítást asszem èn is csinálnám.:D

Nemtudom meg e lehet ijeszteni,de szerintem ő előbb megijesztene. Fuu tudok egy pár szellemes sztoryt,anyámnak a barátnője.Règi házban laknak ès előtte egy idős bácsi lakott aki meghalt.Kèpzeld el,ahogy nèztèk a nappaliban a tv-t állandóan elsuhant előttük egy fekete árnyèk.Ha hiszed hanem mèg papot is hívtak a házba mert hogy már nembirtak,fèltek a saját szobájukban .... Nagyon durva ... Mondjuk ha velem ien törtènne èn nemis tudom,szerintem tuti elszaladnák.De èrdekes hogy a filmeket meg imádom,de mondjuk az csak egy film .... A filmel kapcsolatban meg amit küldtem azt tuti nèzd meg,szellemet fognak idèzni csak nemjön össze nekik. :)

2014. dec. 12. 08:10
 7/34 A kérdező kommentje:
Ja ès persze szeretem a vicces horrorokat,megnèzek èn mindent. :)
2014. dec. 12. 08:11
 8/34 Blade Bone ***** válasza:
Úgy mint Scooby doo? :D Annyira bírom mikor Bozonttal egymás nyakába ugrálnak ha szellemet látnak. :D És mondjuk ebben a filmben láttam olyan jelenetet, hogy mikor Bozont és a szellem meglátta egymást, sikítozva szaladtak el egymás elől. :D De mondjuk persze ez is csak film. :) Te amúgy hiszel a szellemekben? Én is hallottam már régebben fura hangokat a konyhából, tök olyan volt, mintha folyton mosná a kezeit valaki vagy nem tudom, :D mert a víznek ezt a fura fröcskölő hangját hallottam mindig. De aztán rá kellett jönnöm, hogy a képzeletem szüleménye volt minden. :D De ez viszont érdekes amit leírtál, mert azért ők tévénézés közben látták a jelenséget, szóval ott nem lehet azt mondani, hogy félig álomban voltak vagy ilyesmi. Nagyon fura. Nekem egyszer még régebbi szomszédomék mesélték, hogy történt olyan náluk, hogy a gyerekeket felemelte valami, meg hogy az ajtókat nem tudták kinyitni, meg hogy a fiu gyereket dobálgatta valami.. Elég ijesztően hangzanak ezek a dolgok, nem élnék át ilyesmit az biztos. :) Ugyanakkor viszont, ha jobban belegondolok, olyan furán hangzik az, hogy van valami láthatatlan izé, ami téged megtud fogni, de te őt nem, ez milyen már? :D Nem akarok kötözködni a szellemekkel, de ez meghazuttolja a fizika törvényeit. :)
2014. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Blade Bone ***** válasza:
Amúgy viszont szerintem igazad van, én se maradnék meg olyan lakásban, ahol nem lenne nyugtom, biztos lelépnék mégha a gatyám rámenne akkor is. Volt az a film, a paranormál activiti, amiben a gyerekek már nagyon féltek meg látták a szellemeket stbb.. és a buta szülők meg még ennek ellenére is maradtak a házban, :/ na ilyet se csinálnék sosem.
2014. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Hát nagyon durva amit leírtál.Zörrenèseket èn is szoktam hallani a szobámban mikor alszom de nem szoktam figyelembe venni.Akkor ezt milyen durva má? Mink règen másik faluban laktunk ilyen sor házakban ès mellettünk lakott egy család kèt kis fiúval.Tesóm akkor volt 9 èves Ádám ès a kisebb fiúval nagyon jóban voltak.Az egyik este át jött hozzánk ès mai napig emlèkszem rá h epret ettek a nappaliban.Este 10-ig volt nálunk ès jött az apja èrte mert ugye nyári szünet volt.Itt be is fejeződött.Másnap reggel arra kelünk anyuèkkal reggel 7-kor hogy csöngetnek.Lementünk kinyitottuk az ajtót ès láttuk h a rendőrök azok.Mi törtènt? Azt mondja a rendőr h maguk este 11 óra körül nem hallottak semmit? Mondjuk nem mert aludtunk. Erre azt mondja h a szomszèd apa lelőtte a 2 kis fiát ès a felesègèt.Szóval nagyon durva ès ez igaz,benne volt a tv-ben az újságokban minden.Azèrt nem hallottunk semmit mert a kis gyerekekre rátette a párnát a fejükre ès úgy lőtte le őket.A felesège terhes volt egy paptól.Szóval ezt azèrt irtam le neked ezt h tudjad mi miert törtènt ès utana mik törtèntek. Anyum egyik ejjel arra kelt h áll felette valaki,látta a 3 árnyèkot.Aztán utána az egèsz család arra kelt h valaki járkál a lèpcsőkön.Kèpzeld èn elkezdtem tesómra pattogni h èjjel mi baja volt minek szaladgált,azt mondja ő nem mert ő is hallotta.Azóta sokszor törtènt ilyen,de mink már onnan elköltöztünk,szóval ki tudja h járnak e mèg vissza.Velem ilyen is törtènt már.
2014. dec. 12. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!