Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Időhurok (Predestination) c....

Victory1995 kérdése:

Időhurok (Predestination) c. film?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a filmet, de van pár dolog amit nem értek de a film 90%-át értem.

Valaki leírná nekem h mi a történet röviden.

A csávó most akkor miért is rabolta el a kisbabát?

A "Csaj" meg lefeküdt a múltbéli önmagával?

A csávónak valakije az a csaj?

A gyújtogató meg a csávó jövőbeli önmaga?

Ezt a gyújtogatást azért csinálta h több embert mentsen meg mint amennyi valóban meghalt volna?

A csaj meg tényleg ilyen vak hogy nem vette észre hogy milyen szép is és hogy a francba nem flörtölt akkoriban a csajjal egy csávó se XD Na jó ez csak úgy írtam mert lehetetlennek tartom h ilyen jó csajnak ne mondták volna h szép és nem flörtöltek volna vele :) Az utcsóra nem kell választ adni.



2014. nov. 23. 22:09
1 2 3
 21/23 Stormgorog válasza:

Pont ebben a pillanatban nézem a filmet másodjára és mindenre rájöttem/kezdek rájönni, elég megható a film :) Ezt a filmet minimum 3x kell megnézni, hogy teljesen megértse az ember és még plusz élettapasztalattal is kell rendelkeznie, hogy tökéletesen megértse, mert a filmnek üzenete van az emberiség fele. :) Tehát ha először nézi az ember meg akkor elsíklik az olyan részletek mellett mint amit a másodjára való megtekintés során venne észre. :)

A film ugye úgy kezdődik hogy meg akarja akadályozni a hatalmas pusztítást melyet ahogy láttam valami nagy épület gázkazánjában rengeteg robbanóanyag robbanása okozott vagy okozott volna,ami mily érdekes saját maga telepítette a robbanóanyagot a legidősebb korában, úgy látszik rájött arra, hogy a harag a gyűlölet nem megoldás arra amit saját maga okozott végső elkeseredésében, tehát tudathasadásos állapot jött létre, két külön személyiségű ember jött létre, az egyik könyörtelen gyilkos, a másik boldog életre vágyó ember. Valójában minden emberben háború folyik a jóakarat és a rosszakarat között illetve a jó és a gonosz között. :) Ebben a filmben felesles az értelmét keresni a történteknek, ez a film egy lelki állapotokat bemutató történet, és a mondanivalójára az üzenetére az fog ráismerni akiben szintén hasonló harcok folynak. Az ember általában saját magát szereti a legjobban, tehát nem meglepő hogy magányában csak saját magára számított a jobb énjére, a rossz énje meg mindent tönkre akart tenni és ez így ismétlődik addig amig véget nem vet a saját életének, tehát megöli az egóját, feláldozza magát a békéért. :) Szerintem brilliáns alkotás ez a film. :) Mindenkinek jó szórakozást hozzá és mindenki nézzen egy kicsit magába mit tenne ilyen vagy hasonló helyzetekben. :)

2021. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Megint megnéztem, de már az eleje bukta, mivel akkor az elején am még nincs nagy haja, de a közepén mégegyszer az a jelenet van és ott már nagy haja van, tehát akkor az öreg ÉN, na itt megég, időugrik vissza és lám ő lesz a bajuszos csávó...MIVAN???? Azt sem értem miért nem írta le ezt egyből vki??

De elvileg am a fiatal első ügynöki munkája volt ez a robbantás úgyhogy most nem értem fiatal vagy öreg robbantott az elején? A 2. Meg a lényeges dolog, ha a fiatal akkor ez után jött a bajuszos és neki már tudni kellett hogy ő robbantgat hiszen vissza kűldözgették m1, + már pediglen itt el is cseszték mer ugye a legelején mondják, higy megváltozott az arca és hát mivel öreg nem fiatalodhat vagyis csakis a fiatal ÉN lehetett a robbantó, akkor ott el cseszték hogy a film közepén mutatják, hogy hosszú haja van és ott lövöldöznek tádám :) de am zseniláis film még így is.., pacsi :)

2021. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Tehát itt elvileg végig tudja, hogy ő a sistergő mégis saját magára vadászik xd és tuti hogy a fiatal kezdő én aki robbant, mert A BÁZISRA UGRIK VISSZA megégetten és bekötözve...de máskor meg hosszú hajú aki meg a sistergő őreg akk az hogy ugirhatott a bázisra és hogy fiatalodott m1 baromság xd
2021. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!