Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Időhurok (Predestination) c....

Victory1995 kérdése:

Időhurok (Predestination) c. film?

Figyelt kérdés

Megnéztem ezt a filmet, de van pár dolog amit nem értek de a film 90%-át értem.

Valaki leírná nekem h mi a történet röviden.

A csávó most akkor miért is rabolta el a kisbabát?

A "Csaj" meg lefeküdt a múltbéli önmagával?

A csávónak valakije az a csaj?

A gyújtogató meg a csávó jövőbeli önmaga?

Ezt a gyújtogatást azért csinálta h több embert mentsen meg mint amennyi valóban meghalt volna?

A csaj meg tényleg ilyen vak hogy nem vette észre hogy milyen szép is és hogy a francba nem flörtölt akkoriban a csajjal egy csávó se XD Na jó ez csak úgy írtam mert lehetetlennek tartom h ilyen jó csajnak ne mondták volna h szép és nem flörtöltek volna vele :) Az utcsóra nem kell választ adni.



2014. nov. 23. 22:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az őslakó elég egyértelmű film, mit gondolkodjon rajta az ember ha a végén minden egy az egyben el van mondva?Itt azért még napokig lehetne gondolkodni, hogy ez a csávó tulajdonképpen mikor és hogyan került a világba?Mert ugye a kisbabát egy másik időből hozta saját maga így nem születhetett meg.Egyáltalán ez a történet hányszor játszhatódott le?2×?3×?40×?
2015. jan. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
50%

Nekem csak annyi nem volt világos az egészből, hogy a robbanásnál, mikor a bajszos John találkozik önmagával, akkor ugye a fiatal John robbantott és utána lett belőle bajszos John... Na most akkor,

- hogy-hogy nem ismerte fel magát, mikor a bárban beszélgetett saját magával az élettörténetéről, mivel ő már ezen átesett?

-hol van a filmből az a jelenet, hogy miért a fiatal John robbantott, mikor elvileg az öregnek kéne?

-az öreg miért robbantgat, hogyha előtte neki is meg kellett ölnie magát, hogy ne robbantgasson?

2015. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%

1. mert ha elrontott valamit akkor ugyanúgy kellett mindent visszacsinálnia, nem nem ismerte fel magát hanem így rendezte el

2.ezt a kérdést nem értem, az öreg robbantott mindig is

3. 1.

2015. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
de érdekes a vége különben mert azt nem tudhatjuk előre, hogy előtte mindig lelőtte saját magát vagy életben hagyta és most a végén megszakította-e a körforgást azzal, hogy lelőtte magát mert eddig mindig életben hagyta a jövőbeli önmagát? kicsit kusza xd
2015. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
de várjunk csak az idős önmaga meg azt mondta neki, hogy ha lelövi olyan lesz mint ő (robbantgatni fog) tehát ha nem hazudott akkor ő ezt egyszer már átélte és lelőtte saját magát tehát a folyamat megy tovább
2015. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Ennek a filmnek semmi értelme. Mégis hogy született meg Jane, ha a későbbi énje gyereke lesz ő maga?
2015. aug. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ez benne az időparadoxon. Hiszen egyszer meg kellett hogy szülessen Jane, rendesen, időutazás nélkül. És akárhányszor nekifutok annak, hogy ezen gondolkodjak, mindig belezápul az agyam, áách... ennek ellenére imádom a filmet! a legjobb Mindfuck film amit valaha láttam. Tetszik hogy az egész film egyetlen találós kérdés köré épül: Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? Lényegében az egész film ezt a kérdést boncolgatja 97 percen keresztül.
2016. máj. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Evolúciós elmélet szempontjából, már a tyúk tojás kérdés is baromság, így maga a film is...
2016. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A f**zt, csak nem érted.
2016. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Kapucnis89 válasza:

Elég érdekes film volt, az már biztos.

Előttem a lényeget már leírtàk, de amúgy ha 1983-ban találták fel az időgépet, és a főhős maga említi hogy egy bizonyos kereteken belúl mozoghat, plusz azt is hozzáadjuk hogy 11ilyen ember volt elvileg ebben munkában, ezeket említi extraként.

Illetve pont amiatt választották ki, 'a jövőbeni énje', mert (női/férfi) nemi szerve is volt.

Mondjuk elsőre meg bukott, de vissza ment férfiként aztán ott nem hívták vissza(elvileg), csak hogy azért nem, mert akkor nem talált volna magára az írásokkal.

2018. ápr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!