Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon, ha Sasuke összejön...

Vajon, ha Sasuke összejön Sakurával, Karin mit fog majd reagálni rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 11:30
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

utolsó vok:

Hát én azért nem sueretem az animét mert sokszor kihagynak apró kis részeket, ami a mangában benne van...A manga most naon jó résznél tart..:DD NAON IZGII

2010. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kihagynak egy két részletet, és ezúton teletömik fillerekkel, amik ugyan nem változtatják meg a történetet, de én személy szerint nem szeretem mindet. Hát én a mangával csak úgy vagyok, hogy ha naon izgalmas valami, akkor beleolvasok, de én az animét jobban át tudom érezni:) Meg azért csak izgalmasabb végignézni pl a naruto-orochimaru, vagy naruto-pein harcot (mondjuk az utóbbi elég érdekesen sikerült az animében), mint azt látni lerajzolva, hogy naruto fog egy rasengant, és a másik képkockában már vége is....na...érted...teát jobban csípem az animét:D
2010. aug. 8. 12:21
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát már én is kezdek kételkedni benne...lehet tényleg meleg?...bár ez az anime nem a szerelemről szól,de annyi lány oda volt/van érte,hogy nem értem miért nem tetszik neki senki.Van egy nagyon vicces rész a Shippuudenben ahol Karin megprobálja elcsábítani,de Sasuke rá sem hederit,és Suigetsun tölti ki az idegjeit :DDD Aranyos ez a rész.Szerintem kb igy reagálna Karin,ha összejönne Sasuke Sakurával...

http://www.youtube.com/watch?v=2ox9UGuadEo

2011. márc. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmit mert az egyik részben Sasuke majdnem megölte Karint . És Karin azt mondta hogy már nemérdekli Sasuke. Am Sakurát is majdnem megölte 2x-er is csak egyszer Kakashi menti másodszor pedig naruto.
2011. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Mina71 válasza:
Sasuke és Sakura összejönnek és lesz egy gyerekük vagy jobban mondva egy lányuk akit Saradának hívnak . Karin segítette Saradát a világra Orochimaru rejtekhelyén . Karin azt mondva ,hogy azt akarja ,hogy Sasuke boldog legyen .
2017. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!