Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon, ha Sasuke összejön...

Vajon, ha Sasuke összejön Sakurával, Karin mit fog majd reagálni rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 11:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
XD....de még ha igazad is lenne, utolsó válaszoló, akkor is, sasuke valahogy fel akarja támasztani a klánját, nem.?...ehhez pedig a legjobb esetben is egy csajra lenne szüksége.
2010. jún. 29. 13:03
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
vagy a bölcsek kövére xD
2010. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Sztem szinte biztos, hogy tiltott jutsuval akarja feltámasztani a klánját.


Pedig valóban egyszerűbb lenne csajjal. :)

2010. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

lol..XĐ

És még azt mondják nekem, hogy akik animéket néznek, nem jófej emberek...:)

2010. júl. 10. 22:12
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda hibás általánosítás ez? Valamiért rajongani nagy fantáziára vall, és a fantáziával bíró emberek sohasem unalmasak. Végiggondolni a történetet több szemszögből is, értelmezni, mit és miért, milyen indokból mondhatott ki egyes szereplő, keresni a múltjában utalást, vagy képességet, ami miatt így gondolkodik, és akkor még nem is beszéltem a szerző gondolatáról, amit az által a szereplő által akar kifejezni, illetve egy-egy világnézeti vonásáról, amit így fogalmaz meg – szerintem szerencsés az az ember, aki képes együtt érezni mindenféle módon gondolkodó emberrel, még ha csak egy kitalált figura is az illető.

Bárki, aki kiad magából egy gondolatot, akár anime, akár festmény, akár rockzene formájában, arra törekszik, hogy valamit megmozgasson a többiekben. Akár szimpátiát, akár részvétet, akár gyűlöletet vagy szeretetet, de érzést akar kicsikarni. Ehhez fogékonyság kell. Akiből hiányzik, az nem fog tudni pozitívan nézni egyetlen rajongóra sem.


A múlt héten felnőtt társaságban beszélgettünk, és szóba került a Twilight széria. (Én mindenféle-rajongó vagyok…sokoldalúan. Nagy a fantáziám, megfér benne békésen Jacob Black, Naruto, Ron Weasley és Becky Bloomwood.) Szidni kezdték, és én rákérdeztem, ki olvasta. Kiderült, hogy a társaságból csak egy srác, és ő nem is szidta a könyvet, de a többiek csak a filmek előzeteseit látták. Nekem kellett elmagyaráznom nekik, mennyire nincs fogalmuk, milyen érzés egy könyv teremtette hangulatvilágban élni és mozogni, együtt gondolkodni és cselekedni a szereplőkkel úgy, hogy nem tehetünk másképpen, mert a jellemünkbe csak ez a viselkedésmód fér bele. Hogy milyen érzés egy leírt vagy megrajzolt figurát megeleveníteni a fantázia segítségével, annak minden erejével és erősségével, és vele együtt küzdeni a céljáért.


A fantázia nagyon jó dolog. Én sohasem unatkozom, és sokat tanulok az anime és a való világ kulturális különbözőségeiből. Ja, és közben szórakozom is.

2010. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, köszönöm, hogy megosztottad velünk a nézőpontjaidat, és azt hiszem egyet is értek veled sok mindenben.viszont lenne egy kérdésem: te most srác/csaj vagy? Csak azért kérdezem, mert elvileg a pasik gyűlölik a twiligt sagát, de találkoztam már hímnemű olvasókkal is:D


ja, és, mivel már egy ideje tök nem arról szólnak a válaszok, amilyen célra én feltettem ezt a kérdést, ezért azt kérném mindenkitől, hogy ossza meg velem a nézeteit, ahogy az előző is tette, vagy csak írjon valami hülyeséget.


Amúgy (a kedves utolsó válaszolónak), ha így nézzük, akkor nekem sincs kicsi fantáziám, de szerintem a túlzott fanatikusságot nem csak ennek lehet tulajdonítani, hanem akár annak is, hogy mindent túlzásba visz az illető, mint ahogy én is:P

2010. júl. 15. 19:25
 17/25 anonim ***** válasza:

Az összes 81%-os választ én adtam, lány (nő) vagyok, mert talán a rajongás nem kor-és nemfüggő. Kicsi koromtól minden hangulatteremtő irodalomért rajongok, ideértve a filmért, mangáért, klasszikus irodalomért való fanatizmusomat is.

A kedvenceim a fantasy-k, illetve a fantasy alapú, de bármilyen feldolgozású alkotások, csipetnyi misztikával és némi történelemmel megfűszerezve.

Szeretem a pozitív erkölcsi világot felépítő és győzelemre segítő műveket, és magam is szoktam hasonló történeteket kiagyalni.

Szerintem mindenkinek el kellene olvasni néhány, A Gyűrűk Urához hasonló tematikájú könyvet, részint mert szórakoztató, de elsődlegesen mert helyes hozzáállást tanít, fejleszti a fantáziát, elgondolkodtat, szépségideált ajándékoz, és mert arra bátorít, hogy mindenki találja meg a rá szabott szerepet a rendszerben.

Ha egyszer írnék egy könyvet, az magyar történelmi regény lenne, kevés transzcendentalitással...hogy elolvassák, és tanuljanak is belőle, de szeressék is, szívesen olvassák csak a sztoriért is. :)

2010. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

:O Tényleg, csak most veszem észre, hogy szinte az öcces válasz tőled származik:P..De azért vannak mások is.

Egyébként a könyvekkel kapcsolatban...hmmm..hátt...én akkor már inkább olyan könyveket olvasok (L/14), ami annyira érdekel, hogy akár egy csomó kötetet el tudnék olvasni az írótól/írónőtől, mert akkor van esélyem átvenni a stílusát, és akár alkalmazni is...ömm, ilyen pölö Meg Cabot, vagy Stephenie Meyer...bár az utóbbi (twilight saga) kicsit amatőr, ha magát a párbeszédeket nézzük, meg az írónő is sokszor ismétli önmagát. De inkább a sorozatának a története fogott meg nagyon...de most nem szeretnék ebbe belemélyedni:P

Am igaz, amit írtál a törivel kapcsolatban...

2010. júl. 15. 21:42
 19/25 anonim válasza:
Hát én nem vagyok ez miatt ideges, mert Karin csak Sasukeban a megmentőt látja és szerintem benne igazán nincs szerelem, hanem hálából vált egy gyengébb fajta üldözési mánia XD szerintem ő csak vonzódik hozzá, azért volt neki olyan könnyű lemondania Sasukerol (nem is tudom melyik manga chapterben láttam hogy kijelentette hogy mostmár nem kedveli Sasukét, próbálta meggyógyítani, de mindhiába)
2010. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Jah, igen, azt én is olvastam. Hú, amúgy most az anime olyan jó résznél tart!!:P Én személy szerint nem szeretem előre olvasni a mangát, mert az anime sokkal izgalmasabb úgy, hogy nem tudom mi történik előre. Csak régebben olvastam bele a manga legújabban megjelent részeibe, de rájöttem, hogy ha majd animét nézek sokkal izgalmasabb lesz nem tudni a történetet. Most megint filler rész jön, de ettől eltekintve nagyon várom már a kövi rendes részt:DD
2010. aug. 2. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!