Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vajon, ha Sasuke összejön...

Vajon, ha Sasuke összejön Sakurával, Karin mit fog majd reagálni rá?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 11:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Sasuke nem jön össze Sakurával.

Ez csak képzelgés.

Minden animéban van szerelem, de zömmel viszonzatlan, mert a hősöket túlságosan lekötik egyéb gondjaik, pl. bosszú, "Én leszek a hokage!", világmegmentés, stb. úgyhogy, ha időlegesen úgy is tűnik, talán vonzódik valaki valakihz, úgysem lesz belőle semmi.

De a fanoknak nagy a fantáziájuk.

És ha már itt tartunk, megjegyezném, hogy a két fiú-egy lány felállású csapatokban jól látszik, hogy azok a fiúk hogyan viszonyulnak általánosságban a női nemhez. (Naruto rajongó típus, Sasuke méltányolja szeretetet, és elnyomja magában az igényt a gyengédségre, Shikamaru ostobának és zajosnak gondolja őket, Kiba támogatja és védelmezi, stb.)

Ha az a kérdés, melyik lánynak van a legjobb dolga a csapatában, én akkor sem Sakurát jelölném meg, hanem Hinatát.

A Naruto nem boldogság-keresésről szól, hanem célok beteljesítéséről, álmokról és áldozatról.

2010. jan. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Az utolsó mondatod teljesen igaz, de én annyi mindent hallottam már, hogy senkinek sem hiszek igazán a párok terén...csupán felvetettem, vajon mit szólna Karin egy ilyen szituációhoz...egy két vélemény is elég lett volna (de persze nagyon köszönöm, hogy ilyen sokat írtál:))

Ja, és kifejtenéd nekem bővebben, hogy hogyan értetted azt, hogy sasuke méltányolja szeretetet

Kösszi;)

2010. jan. 16. 12:11
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Álláspontom szerint Sasukénak nagyon hiányzik a család.

Igaz, hogy az apja nem különösebben kedvelte, mert nem volt olyan tehetséges, mint a bátyja, de az anyja valószínűleg nagyon szerethette. Szerintem Sasukénak azért is fáj annyira a szülei elvesztése, mert az apjának még nem bizonyított, az anyjához meg nagyon ragaszkodott.

Úgy látom, Sakurában valamennyire anya-figurát lát, és ő az, aki ismeri Sakura képességeit, és méltányolja a benne lévő szeretetet és észt. A két fiú nem hagyja Sakurát kibontakozni, és ez azért van, mert mindketten védelmezik őt.

Sasuke Sakurával azt pótolja, amit az anyjával kapcsolatban elmulasztott. Lehet, egyszer sikerülne túltennie magát a bosszú gondolatán, de amíg egyik bosszúállásból a másikba sodródik, addig ez lehetetlen.

Sasuke átka, hogy vágyik a szeretetre, de csalatkoznia kellett a bátyja szeretetében, és utána sem kapott szeretetet senkitől - ami nem is csoda, egy egész falu akarta a klánja elpusztulását. De ő túlélte, mégpedig a bosszú gondolatával, és hogy bizonyítson a bátyjának.

Erőssé lett. Valamiből erőt kellett merítenie, úgyhogy eddig pumpálta magában a gyűlöletet, és mondogatta magában, hogy meg akarja ölni a bátyját. Most már nem képes kitörni a gyűlölet körforgásából, mert magányos.

Áhítja a megváltást, de nem képes elfogadni.

Ez azonban nem zárja ki, hogy ne értékelné azt, ami mindkét másik csapattagjában megvan: a képességet a szeretetre. Sasukét - éppúgy mint mindenki mást - lenyűgözi a Narutoból áradó szeretet, és az, hogy annyira más, mint ő.


Ez az elméletem. :)

Várom a te álláspontodat!

2010. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Sasuke nem közömbös Sakura iránt. Sokszor eszébe jutnak a közös emlékek. Egyébként meg ha nem érezne iránta semmit, akkor amikor először jött ki rfajta a billog az erdőbe miért Sakura verése miatt állt bosszút. Vagy amikor az elődöntőbe vette át a hatalmat Sakurára gondolt. Jah és akkor miért csak Sakura tudta leállítani. Úgyhogy a remény hal meg utoljára;)
2010. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem, egyátalán nem közömbös.

A baj csak az, hogy hiába akarja Sakurát megvédelmezni,

ha a benne lévő szeretetéhséget felülírja a bosszúvágy,

és annyi időn át harcolt a hatalomért, az erőért és a bosszúért, hogy mostanra csaknem teljesen kiirtotta magából a kötődést bárki iránt is.

Mit ér a szeretet, ha nem gyakoroljuk, ha nem akarjuk gyakorolni, vagy ha nem tesz bennünket jobb emberré?

És Sasuke pont ezt nyomja el magában. A jobbá válás lehetőségét.

2010. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszi, de azt szeretném kérdezni, hogy ti az animét láttátok, vagy a mangát követtétek nyomon.

Egyébként még várok válaszokat, mindenkinek kíváncsi vagyok a véleményére ezzel kapcsolatban:)

2010. jan. 22. 11:52
 7/25 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: bocsi, de én még nem láttam végig az animét(shipp. 70. rész-ig), így nem is tudok összefüggő, igaz véleményt alkotni róla...de azért köszi;)
2010. jan. 22. 11:54
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én az animét láttam kb. futóversenyig, ameddig a Jetix leadta.

Tényleg van pár szép pillanatuk.

Amikor Sakura visszaszorítja Sasukén a bilogot.

Amikor Sasuke megkűzd Gaaraval, és az ájult Sakurát úgy adja le, hogy "Nagyon vigyázz rá."

Amikor Sasuke a versenynél megdicséri Sakura eszét.


A mangát addig olvastam, amíg magyarul ki van adva, és...na jó, kövezzetek meg!!! - bizonyos fórumokon szoktam olvasni a folytatás kivonatát spoiler formában. :) Szóval viszonylag jól tájékozott vagyok.


Én tudom, hogy szívesen hoznánk össze őket, és magam is benne lennék. Szintén érzem a vonzódást Sasuke részéről is, viszont nem érzem az akaratot ezen vonzalom tárgyiasítására.

Az a véleményem, hogy amíg Sasuke nem teszi túl magát a bosszúvágyán, és amíg nem sikerül kiirtani a gyűlöletet magából, addig ez a vonzalom NEM nevezhető szerelemnek, még csak beteljesületlen szerelemnek sem, csak emberi mivolt megőrzésére alkalmas emléknek.

Azt gondolom, szeretni akarni kell. És Sasuke szánt szándékkal írtotta ki magából mindazt, ami a régi életéhez kötötte őt, és eltávolíthatná a bosszútervétől.

2010. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Karinos dolog. Attól függ hol tudja meg;)


Ha Suigetsu közelébe akkor először szétveri nem hinné el azt megy Sakuráékhoz.


Ha csak egymagába szétver minden közelben lévőt és nem hiszi el.


Ha közvetlen közelükbe Sakurának rontana.


Több nem jut az eszembe>)

2010. febr. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Sasuke egy meleg állat :D
2010. jún. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!