Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik annyian azt a...

Miért szeretik annyian azt a szart? (Twilight)

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:02
1 2 3
 21/23 Rambo97 válasza:
Nekem az a véleményem hogy azért rossz mert gyenge a színészek teljesítménye, pl Kristine Stewartnak. Nem használ arc mimikát, mindig nyitva van a szája stb. A törtenet is kissé bugyuta, és megalázza a film a vampir kultuszt. Én csak az első részt láttam de meg akarom nézni a többit is. A pozitiv dolog az hogy vannak igazán szép és romantikus jelenetek a filmben de ez főleg a nőknek szól azon belül is a tini lányoknak. Számukra sok
2013. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 lipotdorka válasza:
én úgy vagyok vele, hogy azért vannak oda a twilight-ért, mert még nm láttak igazi JÓ vámpíros film(ek)et.(pl.: underworld 1,2,3,4 vagy a van helsing)
2013. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
tinicsajok azért szeretik annyira mert jó pasik vannak benne, régebben nekem is tetszett belőle r.p. de mostmár észrevettem, milyen pedo feje van tehát mágjára vele és stewart-al
2013. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!