Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik annyian azt a...

Miért szeretik annyian azt a szart? (Twilight)

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Te még olvasni sem vagy képes. Magad vallottad be, hogy nincs kedved 600 oldalt olvasni. Innentől szerintem nem kérdéses az értelmiségi szint és színvonal:) Ízlésről nem lehet vitatkozni. Értelmes ember ezt tudja.
2010. jan. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
De ez a baj,hogy a Twilightrol lehet, mert az meg ízléstelen. :D
2010. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
20:35:Nem azt mondtam, hogy nem olvasok, csak azt,hogy AZT nem olvasom el. Van különbség.
2010. jan. 15. 17:11
 14/23 anonim válasza:
ne a film alapján ítéld meg a könyvet! amúgy meg ha el sem olvastad akkor nem igazán van jogod bírálni
2010. febr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
De igazán van joga mert a vámpírok nem csillognak a napon...
2010. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Szerintem az, hogy ki olvassa, nem intelligencia szint kérdése.

Én szeretem az összes Twilight saga könyvet és képzeld tudom ki az a Vald Tepes :D

Tény, hogy a könyv kitaláció, de attól még lehet érdekes. Másrészt egyetértek azzal, aki azt írta, hogy könnyed olvasmány,de ettől még lehet jó.

Vannak, akiket megragad, másokat nem. Ez van. De szerintem azért nem kell leszarozni, mert van ennél sokkal de sokkal nagyobb hülyeség ami 'divatban van'. Lásd Hanah Montana vagy hasonlók.

Én inkább örülök neki, hogy ha mást nem is, de ezt legalább elolvassák páran. Több értelme van, mint divatból vagdosni az ereinket :D

2010. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

nem azért vagy gyökér, mert feltetted a kérdést, hanem azért vagy gyökér, mert így ("szart") tetted fel a kérdést!


attól még, hogy te nem szereted, nem kell lefikázni!


15L

2010. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

03-28 00:07-es, igenis intelligenciaszint kérdése. Nyilván van oka annak is, hogy Dosztojevszkij helyett semmitmondó bestsellereket olvas valaki.

Annak pedig, aki nem érti, miért mérgelődnek egyesek: szerintem érthető, hogy felidegesíti az embert, ha senkivel sem lehet mélyebb témáról csevegni, mint a Twilight. Én hülye legutóbb eszmecserét szerettem volna folytatni egy Twilight-rajongóval egy általa preferált idézettel kapcsolatban, mire tágra nyílt szemeket, értetlen arckifejezést és egy "nem tudom, én nem szoktam ilyeneken gondolkodni"-t kaptam válaszul. Hajjaj. Az átlag Twilight-rajongó pedig ilyen. Felületes...

2010. jún. 30. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Hello!

Én olvastam az összes könyvet és megnéztem a filmeket. Nem mondanám magamat fanatikusnak és nem ez jár folyton a fejemben, de jó néha megbeszélni a történeteket a barátokkal, ha pl. unatkozunk vagy ilyesmi. 14/L

2010. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Tényleg szar de nem tudom én sem mit esznek rajta.
2012. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!