Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért szeretik annyian azt a...

Miért szeretik annyian azt a szart? (Twilight)

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
en se ertem anyira utalom ugyan az mint a newmoon ugyan azzal a szereplokel meg ugyan azzal a tortenetel nagyon szar faszom kivan az osztba minden ribanc azt szereti
2010. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

[link]


Ez elmagyarázza, hogy miért lesz az ilyenből ekkora divat, egyébként meg csak azért mert egy buta közérthető sztori, amit az IQ szerinti tápláléklánc legalján lévők is megértenek....


( a linkben írd át a csillagot "u"-ra. )

2010. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
40%

Így sz*r a link, bemásolom inkább:

"Ez egy rohadt jó cikk az Economistban. Arról írnak benne, hogy a slágerek (mind moziban, mind zenében) miért nem mennek sehova. Röviden összefoglalva azért, mert az emberek szeretnek megbeszélni dolgokat és hát nyilván olyat könnyebb, amit sokan láttak. Azt mondják, hogy az átalakulás, miszerint a niche is megtalálja könnyen a nekivalót, nem a várt effektet, a legnépszerűbb dolgok nézettségének csökkenését hozta el, hanem a középszer halálának néz ki jelenleg.


Persze igazából csak ezt akartam beidézni:

a disproportionate share of the audience for a hit was made up of people who consumed few products of that type. (Many other studies have since reached the same conclusion.) A lot of the people who read a bestselling novel, for example, do not read much other fiction. By contrast, the audience for an obscure novel is largely composed of people who read a lot. That means the least popular books are judged by people who have the highest standards, while the most popular are judged by people who literally do not know any better. An American who read just one book this year was disproportionately likely to have read “The Lost Symbol”, by Dan Brown. He almost certainly liked it.

Röviden az, hogy aki olvasta az év bestsellerét, az valószínűleg nem nagyon olvasott mást (természetesen vannak kivételek), és pont emiatt tetszett is neki. És ha jól olvasom ezt többször igazolták. Ránézésre azt hinnénk, hogy valami cinikus p*cs írta. Pedig nem. És nem sokkal az idézett rész felett írja, hogy a TF2 milyen sok pontot kap az országos dvd-kölcsönzőben. HAHA."


TF2t nyugodtan lehet helyettesíteni más ilyen szintű filmekkel is, mint pl a twilight...

2010. jan. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
Tudod mindennek két oldala van, nincs olyan film/könyv amit mindenki szeret, most ez a divat..sajnos divat, és senki nem foglalkozik mással pl azzal h honnan is indult ez a vámpír legenda, megkérdeznél egy twilight rajongót h Ki volt az a Vlad Tepes akk biztos h fogalma sem lenne róla, de ha azt kérdeznéd h ki az a Taylor Lautner egyből elmondaná az eddigi életének minden részletét, amugy én is nagy rajongó vagyok, de engem nem csak a Twilight érdekel hanem mionden más vámpíros is.Meg sztem csak az tud véleményt mondani a Twilightról aki tudja h mi az.Kiváncsi lennék h olvastad-e a könyvek bármelyikét pl az Alkonyatot.És még hozzátenném az első válaszolónak h ha egy filmnek a második részét folytatják akk általában a szereplők ugyanazok!!.
2010. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem olvastam, ugyanis meg lett velem nézetve a film, és az is sok volt nekem. Ugyan ezt 600 oldalon keresztül... inkább neki se kezdek.
2010. jan. 12. 17:36
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja és még valami. Az nem zavar, hogy aki szereti a vámpír filmeket/könyveket annak ez is tetszik. Az viszont kifejezetten zavar, hogy a sok gyökér aki még életében nem fogott könyvet megnézi a filmet, és onnantól csak az létezik, csak az a vámpír, csak az a jó.
2010. jan. 12. 17:39
 7/23 anonim válasza:
Én idősebb vagyok(31),megnéztem az Alkonyat filmeket,aztán olvastam a könyveket is,tetszettek,tényleg könnyen emészthető darabok,jól szórakoztam közben de ennyi is.Az hogy a tinilányok nagy kedvence lett gondolom ennek köszönhető meg annak hogy érzelemdús darabok,meg annak a jóarcú emoboynak az első részből :).Azért egy Interjú a vámpírral-lal nem szállhat versenybe.Amúgy a Lugosi Béláról se tudnák a rajongók hogy kis is lehet az.
2010. jan. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az engem is nagyon idegesít hogy téll még egy darab könyvet nem olvastak soha(tisztelet a kivételnek)..és most megnézik a filmet és őrület..ez engem is állatira zavar.
2010. jan. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Amugy az Interjú a vámpírral és a Kárhozottak Királynője a legjobb:D:D
2010. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem, hogy egyeseket mitől idegesít valami, amiért mások rajonganak? Nem tök mindegy neked??? Találj Te is olyat, amit szeretsz. Ne csak mérgelődj egymagadban otthon. Fúj ez, meg fúj az. Azért tart ott a világ ahol, mert sok az ilyen hülye, aki a saját problémái és feladatai helyett mások ízlését kérdőjelezi meg. A tinifiúkat még értem. Irigyek. De aki már nem tini és képes ezen mérgelődni az elég beteg szegény:( Ha nem tetszik valami, akkor nem kell vele foglalkozni. Ennyi az egész. Törődj olyannal, amit szeretsz.
2010. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!