Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretik fiúk is a Twilight-ot...

Szeretik fiúk is a Twilight-ot? Miért? Kort is légyszi!

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 19:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Konkrétan Twilight-rajongó fiúktól várnék választ, nem róluk véleményeket :)
2010. máj. 26. 20:08
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szerettem nagyon is,és nem érzem magam b*zinak tőle...
2010. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Leírnád, mi tetszett benne? (Én NEM nézem le azt, akinek tetszik! Komolyan érdekel, kíváncsi vagyok, mi motivál ennyi embert az olvasására! Azért itt kérdezem,mert kevés tizenévest ismerek.)
2010. máj. 26. 20:19
 4/11 anonim ***** válasza:
Két fiú osztálytársam is szereti... 17 évesek. De hogy miért, azt nem tudom. Szóval arról nem nyilatkozhatok. xD
2010. máj. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem azok a fiúk akik szeretik a twilight-et, azért szeretik, mert hasonlítani akarnak Robert Pattinson-ra.(azaz Edward-ra)
2010. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért lenne valaki azért b*zi mert szeret egy könyvet...

Ugyanúgy a fiúknak is lehetnek érzéseik és vágyhatnak ők is egy kis kikapcsolódásra, ami nem feltétlenül kell, hogy egy háborús film legyen, vagy egy számítógépes játék. Ők is emberek, emberi érzésekkel.

Az inkább valószínűbb, hogy hasonlítani akarnak a főhős(ök)re, bár ez sem feltétlenül igaz.

Egyszerűen kikapcsolódás... és aki nem játsza meg a macsó agyát az be is vállalja.

N/26

2010. máj. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Én szeretem és kimondottan gyűlölöm Edwardot (de amikor megtudtam h. R.P. fogja játszani akkor mégjobban...) mindig is szerettem olvasni, és az elején előítéletekkel voltam a könyv iránt, de addig noszogattak, amíg elolvastam és nagyon megtetszett. Nem tudom hogy mi tetszik benne de olyan magával ragadó a könyv stílusa...


16/F

2010. máj. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én szeretem(na nem hu...pisilem össze magamat tőle, de tetszik, persze van 1-2 dolog, ami nem, de összességében jó szerintem, persze a Drakulához semmi köze), fiú vagyok, és? Most ha valakinél ettől valaki b*zinak számít, hát arra nem mondok semmit :) Ja és akart a fene Patiszonra vagy Jákobra hasonlítani ;P


16/F

2010. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Nekem öcsém 11 éves, és megvan a Twilight, elolvasta, aztán egyből a 2-3-t is és amikor kijött a BD, azt előbb olvasta el, mint én :D


13/L

2010. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak a b*zik szeretik meg a hülye p*csák.
2013. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!