Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lett a Lost sorozat vége?

Mi lett a Lost sorozat vége?

Figyelt kérdés
Jack csak álmodta vagy igazából mind meghaltak és a halál utáni életükről szólt a sorozat?? nem láttam az utolsó rész csak az első két évadot és hallottam másoktól, hogy a végén kiderül, hogy csak álom volt vagy mi... nem értem. valaki lécci írja le nagy vonalakba, hogy mi volt a vége és, hogy csak jack álma volt vagy a "purgatórium" volt a sziget?

2014. máj. 11. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
lost hahaha 1évad jó volt de a többi egy nagy kalap szar és nem derült ki legalábbis én már nem emlékszem rá már csak az a kérdés hogy az erre a sorozatra elpazarolt időt ki adja vissza, 4815162342 ez az egy dolog amire emlékszem ebből a förtelmes szarból
2014. máj. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem hogy mikor megváltoztatták a jövőt, akkor létrejött egy alternatív jövő, mint a vissza a jövőbe 2. részében.
2014. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem volt álom, se purgatórium és semmilyen alternatív jövő sem.

A 6. évadban már az más volt. "Mi lett volna ha" keverve a túlvilággal.

Egyébként a végén páran kijutottak a szigetről (többször is és vissza).

2014. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A vége az csak azt mutatja, hogy mind meghaltak. Ezért is vannak mind a templomba a legvégén és Jack apja is azért mondja meg Jacknek hogy meghalt, és akik mind bent vannak ők is mind halottak. Rá várnak, hogy tovább tudjanak lépni.

Az utolsó évad vége arról szólt hogy megtalálják a lelki társukat és hogy emlékezzenek mind arra ami történt. Ezért van az hogy pl. Sawyer meg Juliett a csoki gépnél megérintik egymást és bevillannak nekik ilyen képek a múltról és ismerik egymást. Ugyan ez van mindenkinél. Kate-Jack. Charlie-Claire. Meg mindenkinél. Mind az ami történt az megtörtént. Nem álom volt meg ilyesmi. Az mind valós volt. Csak mindenki meghalt. Jack apja is mondja hogy ki előbb, ki utánad. Szóval biztos vannak vmi magyarázatok de én ezt így tudtam csak értelmezni.Vagy netán lehet, hogy arra utalna a sorozat hogy mindenkinek van egy lelki társa akivel ha találkozunk olyan mintha már ismernénk egymást. vagy nem tudom. m1.

A legvége pedig az hogy ülnek a templomba, mindenki üdvözli Jacket hogy megjött leülnek. Az apja bejön a templomba, mindeközben Jack a szigeten haldoklik. Összeesik ugyan ott ahol az első évad első részében felkelt. Jön Vincent lefekszik mellé. Eközbe a templomba Jack apja megfogja Jack vállát rámosolyog és elindul a hátsó ajtó felé amit amint kinyit ilyen gyönyörű fényes fehér fény telíti el az egész templomot és a szigeten Jack látja a fák között ahogy elszállnak a repülővel a társai és lecsukja szemét. Ennyi.

2014. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Na ez engem is mindig érdekelt, mert mindenki máshogy meséli aki látta! Én kb. az 1. évadnál abbahagytam, mert egyre rosszabb lett!!!
2018. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Időpazarlàs a javàból
márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!