Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » PLL rajongók! Szerintetek...

Vivian_d kérdése:

PLL rajongók! Szerintetek lehetségesy hogy valaki a való életben úgy eltűnik, mint az Ali?

Figyelt kérdés
Hogy nem találta a rendőrség?! Csomószór visszament a lányokhoz, ráadásul nem is Vivian Darkbloomként. Mikor az Aria-nál volt abban a 11 centis magassarkúban hogy tudott elfutni? Ha nem futott akkor csak végig sétált a városon? Miért nem vette észre senki?!?!

#Pretty Little Liars #sashapieterse
2014. ápr. 3. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki azt hitte hogy meghalt!

Megrendezték a halálát, eltemették de a koporsóban nem ő van!

És úgy hogy mindig parókát, álarcot, kapucnit visel!

Hát gondolom megtanult benne futni! :D

Egyébként szerintem simán ellehet így tűnni, és simán lehet csinálni ilyen "A" fenyegető üzenetek, meg a többit! :))))

2014. máj. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2014. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen! :DD

Szerintem simán meglehet oldani, csak okosan kell! :)))

Ezt még én is megtudnám csinálni!

És hogy ha bárkit fenyegetni akarnál, üzeneteket küldeni, követni bárhova, simán megtudod, és úgy is hogy ne bukj le! :) csak mint mondtam okosan kell mindenkit ki játszani!

2014. máj. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az én magánvéleményem volt, semmi szüksége, hogy reagálj rá, mivel nem te tetted fel a kérdést.


Bárkit fenyegetnél telefonon, pillanatok alatt bemérnének. Egy ilyet hosszabb távon nem lehetne megúszni. - De egyébként most nem is a fenyegetésről volt szó, hanem Alison eltűnéséről.

2014. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nem lenne ilyen fejlett a telefonok lenyomozása, akkor lehet hogy megtörténne ez az sms küldözgetős dolog. Az eltünés sajnos bárkivel megtörténhet a mai világban. Bár az, hogy valakit az édesanyja így eltemessen, az nemhiszem.
2014. jún. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!