Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Alien/Prometheus rajongók...

Alien/Prometheus rajongók valaki elmagyarázza nekem ezt?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 14. 05:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mit kell elmagyarázni?
2014. márc. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Honnan veszik, hogy az Engineer-ek csak valami szolgák? A Prometheus film nem tér ki erre, a film szerint a Space Jockey az ugyan az mint az Engineer, most akkor ezt honnan veszik?
2014. márc. 14. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát tudod, ez az internet... Itt mindenki azt irkál össze amit akar.
2014. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A Mérnök és Pilóta még véletlenül sem ugyan az. Azon kívül hogy a Mérnökök olyan ruhában járkálnak, de ekkor is csak a Alien filmben levő és Comic Bookd Adventure játékban levő Pilótára hasonlít. A képregényekben viszont jól láthatóak hogy a Pilóták "ormánya" nem sisak hanem igazi. Ott van még a bőrszín és a magasság különbsége. A Alienben levő Pilótának látszódik a fogai és a nyelv is ami bizonyítja hogy nem sisak. A Prometheus pedig az AvP világába nem tud passzolni mert ha beleszámítjuk: 2 Weyland cég van, az egyik (W Industries) már rég a W-Y egyik alapítója. Ridley kijelentette hogy a Prometheus világában nincsenek Ragadozók így ugrik az AvP világából a Predator és AvP vonal. Ezzel a könyvek és képregények jelentős részét kidobta a kukába. Az AvP: Waron a Prometheust próbálták beilleszteni a kanon vonalba.


[link]


Itt az alja körül láthatóak a a képen mik a külömbségek a Mérnök és Pilóta között. Ebben a csiszolatban ugyan a Prom. már belefér az AvP világába.


U.I: Nem én vagyok az avpwar vezetője hanem egy másik AvP rajongó és gyűjtő, 8 képregényt és 10 könyvet leszámítva teljesen megvan az AvP világa. Avpwar viszont nálam jóval több évet foglalkozott a világgal és próbálja a művek közti ellentmondást elsimítani.

2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a képregényekben benne vannak az ormányos lények de azt hittem, hogy azokat sem kell figyelembe venni.
2014. júl. 23. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!