Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szulejmán rajongók, neketek...

Szulejmán rajongók, neketek is feltünt, hogy a Szinyor Grittit játszó színészt (spanyol nagykövet) lecserélték?

Figyelt kérdés

A hang és a név ugyanaz maradt de amikor még Izabella hercegnőt először akarták megszöktetni teljesen más volt a szereplő, egy fitalabb és nem egy ilyen kopasz.


Az idő múlását akarták ezzel jelezni, vagy csak összecserélték a szinkront?



2014. ápr. 3. 09:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azok akik előre nézik a sorozatot,fel fog még tűnni ez a fiatalabb szereplő ?
2014. ápr. 3. 10:00
 2/11 anonim válasza:
Én is nagyon meglepődtem,hogy másik színész játssza Grittit. Később Hürremet is másik színésznő fogja alakítani.
2014. ápr. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen ráadásul az idősebbik változatnak a szeme sötétbarna...


Ezek szerint az eredeti Gritti nem tér vissza?

2014. ápr. 4. 20:08
 4/11 anonim válasza:
100%

Én folyamatosan haladok a sorozattal, ahogy a tv-ben megy. Tudnál esetleg linkelni képet a 2 különböző Grittiről? Most komolyan nem ugrik be, hogy ki az. (szar a név memóriám)


..Most ez komoly h Hürremet más fogja alakítani? Ne már! A főszereplő csere mindig szarul sül el, ráadásul ő nagyon jól játssza. :/

2014. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is tv-keresztül nézem akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.

Én csak egy háttérképen láttam,hogy az öreg Hürrem,hogy néz ki.

Nem értem mért nem lehetett egyszerűen megöregíteni az arcát,biztos magánéleti dolog miatt szált ki.

2014. ápr. 11. 09:41
 6/11 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki a az eredeti Gritti.

Azok akik előre nézik a sorozatot,feltűnik még ez a szereplő a későbbiekben ?

2014. ápr. 11. 09:49
 7/11 A kérdező kommentje:

Közben megtaláltam a választ az eredeti Gritti otthagyta a Szulejmánt,egy másik film főszerepért.


:(

2014. ápr. 11. 10:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Hürremet lehetett volna öregíteni, nagy nehezen. De, a szinésznő otthagyta őket és lecserélték. Érthető. Bár mindenképp ment volna. Nem rég szült.
2014. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

Olasz (velencei) nagykövet, tudtommal, nem spanyol. Nekem egyébként feltűnt. (Bár nem új dolog, hogy az olaszt és a spanyolt mindenhol keverik, pedig azért a kettőt meg lehet különböztetni.)


Viszont ha már itt tartunk, az Izabella hercegnős szál teljesen fiktív, semmilyen valós személyhez nem köthető, és a filmbeli története sem. Kezdve ott, hogy spanyolul nem is létezik olyan név, hogy "Izabella Fortuna" (ilyen vezetéknév egyáltalán nem létezik (csak köznévként, 'szerencse', 'vagyon' jelentéssel). Csak azért írom ezt le, mert ugye a sorozat elején elhangzik, hogy "valós, történelmű ihletésűek" a szereplők és a történtek – hát kivétel, amikor nem.


Na mármost, a szerepet talán I. Izabella kasztíliai királynő ( [link] ihlethette, csak egy a bibi, hogy ő 1451–1504 között élt, a történet pedig az 1520-as években játszódik. Élt még egy spanyol származású Izabella (Isabel) abban az időben, amikor a film játszódik (sajnos nem találom már, pontosan ki volt az), de ő meg csak egy pár (4 vagy 8) éves kislány volt akkor a valóságban, tehát ő sem lehetett az, akire gondoltak. Szóval lényeg az, hogy elég sok Izabella volt, aki spanyol volt vagy volt spanyol rokona, de egyik sem illik a képbe.

2014. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen ezt én is tudtam,hogy Izabella csak egy fiktív szereplő

de ez téma nem ide tartozott :)

2014. ápr. 21. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!