Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A bárka (el barco) sorozat...

A bárka (el barco) sorozat végén Gamboanak miért pont Ulisest kell megölnie?

Figyelt kérdés

Erre Gamboa Alexandertől kapott parancsot?

Ulises meghalt a végén?

Mi lett a többi hajóval a Sarkcsillagon kívül, a többi hajó partra szállt(oroszt kivéve)?



2014. febr. 19. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Huhh.

1. Erre én sem emlékszem :(

2. Nem, szerencsére túléli :)

3. Nem derül ki

2014. febr. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. Igen tőle kapott, mert elvileg volt még egy sziget amit Ulises tudott hol van

2. Nem halt meg

3. Na ez az a dolog ami nem derül ki ,de a történések szerint ugyan arra a szigetre nem érkeztek meg esetleg a másikra :)

2015. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos Ulises meghal csak ábrázolták a végén az esküvő pedig csak képletes volt Aihnoa részéről hogy megerősítse az 'örökkét'..szerintem. Nem is értem az egész sorozatot jól megcsinálták minden rész hosszú volt és részletes de a végét úgy elbszták már bocsánat én csak így néztem hogy ez most mi akar lenni. Egy csomó szálat elvarratlanul hagytak rengeteg kérése maradt még a nézőnek szerintem bőven elbírt volna ez a sorozat még egy évadot.:(
2016. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!