Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlanátok?...

Milyen sorozatot ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

amiket végignéztem:

how i met your mother összes eddig kijött része

a búra alatt

skins első 2 évada (nagyon nem tetszett, hogy aztán az összes szereplőt lecserélték, olyat mégegyszer ne...)

trónok harca

jack és bobby

IT Crowd


szóval elég választékos a lista, nincs konkrétan kedvenc műfajom.

a gossip girl, vámpirnaplók, glee és született feleségek nem szimpatikusak, vagy már láttam belőlük annyit, hogy rájöjjek, nem tetszik.

az NCIS, CSI illetve dr csont, dr house fajták nem kötnek le.

a Bárkán, a Lost-on vagy a Walking Dead-en gondolkoztam még. aki látta, mit gondol róluk?

egyébként nyitott vgyok bármilyen fajta sorozatra, legyen régi vagy épp aktuális, nem itélem el pl. a meleg sorozatokat sem (fiúk a klubból pl), szóval ajánlásnak bármi jöhet, kiváncsi vagyok, mik a kedvencek, hátha én is megtalálom a sajátomat :)


az eddig nézett sorozataim közül talán a Búra alatt ötlete tetszett a legjobban.



2013. okt. 4. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Chuck, Misfits
2013. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szellemekkel suttogó

Halottnak a csók( pushing daisies) olyan aranyos, szép :D

2013. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Bárka- Elkezdtem nézni, de rém unalmas egy idő után. Arról nem is beszélve hogy nagyon rossz a színészek játéka.. Mintha olcsó mexicói sorozatot nézne az ember

Lost- Eleinte nagyon izgalmas, szinte várod a következő részt. Viszont a végére már annyira húzzák, hogy elveszti az ember a fonalat, és lassan már nem tudja ki-kivel van, vagy miért történik az amit történt.. A végére már követni sem lehet

Amiket én láttam és tetszett

- Sliders- 3 évadig nagyon jó.. Utána sajnos őket is elérte a válság, hogy fogalmuk sincs mi legyen így az utolsó 2 évad már szenvedés, de egyszer érdemes megnézni.. De az 1-2-3 évad tényleg jó.

- Tudorok- nagyon jó. Egyszerűen úgy jó ahogy van.. A színészi játék is jó..

- Évszázad vihara- nagyon jó.. Stephen King

- A félelem kórháza . Nagyon jó szintén Stephen King sorozat

- Roma- Szintén jó, mindkét évadja. Ennél a sorozatnál sajnálom, hogy nem folytatták tovább (anyagi okok miatt)

- Hallo hallo- Ha szereted a vígjátékokat akkor ajánlom ezt a sorozatot. A francia René akit a nők imádnak, és a németek akik a Bukott Madonna nagy didikkel című képet keresik...Vannak poénok bőven

- Csengetett mylord- angol humor sorozat.. ez is jó..

Régi sorozatok közül ott van még

- star trek sorozatok. kezdve az eredetivel James T. Kirk kapiténnyal, Jean-Luc Picard kapitánnyal és a többiekkel.

- Alf- kedves űrlény aki szereti a macskákat megenni..

vagy ott van a

Egy úr az űrből sorozat amiben Mork okoz vidám perceket (Robin Williams)

Én személy szerint kedveltem a

Szellemekkel suttogó sorozatot is


Viszont nem láttam a bura alatt.. Az jó?

2013. okt. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

IMDB értékelései alapján a legjobb sorozat a Breaking Bad - Totál Szívás (9,5)....hát mit mondjak, magam is tudom ajánlani (most lett vége a sorozatnak...igen végre egy sorozat aminek vége is van), a kategóriája dráma, de néha nagyon ütős poénok is előfordulnak benne. Sorozatok terén csúcskategóriába tartozik. :)

A személyes kedvencem pedig a Shameless - Szégyentelenek, tökéletesen keveri a vígjáték elemeit a dráma elemeivel, szerethető a karakterekkel, manapság nagyon reális élethelyzeteket mutat be, abszolút megéri megnézni.

Ja és egyiket sem stúdióban veszik fel, tehát nem érzi az ember a nézése közben, mintha a karakterek egy dobozban laknának:D

És mindkettőnek folyamatos a története.

2013. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

de jó, köszönöm szépen!:) na most lesz miből válogatnom.


Kedves 3-as! a Stephen King-es sorozatokért külön köszönet jár, egyszerűen imádom, és nem is tudtam, hogy sorozatai is vannak, ráadásul ennyi. A Búra alatt szintén az ő könyve alapján készült, és bár maga a sorozat is nagyon megfogott, a könyvet szerintem mindenképp érdemes elolvasni előtte.:) Arról szól, hogy egy lakott területre láthatatlan burok kerül, ami elzárja őket a külvilágtól, ebből aztán King remek konfliktushelyzeteket teremt, és megmutatja, hogyan is őrül bele a folyamatos bezártságba és állandóságba az ember. Szép.:)


Kedves 4-es!

De jó, hogy írtad a Shameless-t!! most jut eszembe, hogy körülbelül egy éve én is felfedeztem, beírtam jegyzetbe a telefonomba, ami aztán tönkrement... így a jegyzet is elveszett. És ahhoz képest, hogy gyakorlatilag egész nap az IMDb-t kutatgatom, még eszembe sem jutott a sorozatok toplistáját megnézni..:D Köszönöm!!

2013. okt. 5. 01:01
 6/11 anonim ***** válasza:
A The Walking Dead-et csak ajánlani tudom. Én imádom és szerintem a legjobb sorozatok közé tartozik. Egy bökkenő van vele, hogy ANGOL. De hidd el nekem úgy sokkal de sokkal jobb. Tényleg nagyon jó, ajánlom. :)
2013. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző: Amúgy a Lost-ot is tudom ajánlani. Igaz, hogy hosszadalmas, de remek története van és szerintem egyszer mindenképpen érdemes végigülni. Persze ezt csak tényleg akkor, ha sok idő van ugyanis nagyon sok évada van.

A Bárka tényleg egy olyan mexicói sorozat ami eléggé fárasztó, de én megnéztem. És csak akkor ajánlom ha nagyon,de nagyon unatkozol.

2013. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Időpont ma 08:53-nak


A Bárka spanyol sorozat, csak iszonyú rossz szereplőkkel..Nem igazán élvezhető..

Ha már Stephen King, akkor ott van a Holtsáv sorozata is.

2013. okt. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Revolution
2013. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha szereted a búrát akkor talán a Revolution-t tudom ajánlani. A Breaking Bad pedig egy brutálisan jó sorozat. Ajánlom, hogy nézd meg legalább egy részét. Nem véletlenül van az a 9.5 ös értékelés.

Én még ilyen típusú sorozatokból, amiket írtál ezeket szeretem: Agymenők (The Big Bang Theory) - majdnemnolyan vicces mint a Himym. És a hazudj, ha tudsz talán egy nagyon picit ilyen...kár hogy befejeződött :(

2013. dec. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!