Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lányok ajánlanátok valami...

Lányok ajánlanátok valami csajos sorozatot?

Figyelt kérdés

Amiket néztem/nézem az új részeket:

Gossip Girl

Pretty Little Liars

The lying game

Switched at birth

Once upon a time


Carry naplójából néztem pár részt de nem jött át. Valami iylen stílusú csajos filmek érdekelnének a kedvencem a PLL, GG, és a The lying game :) a többi kicsit unalmas volt :D


2013. márc. 27. 21:12
 1/7 anonim válasza:
90210-az új változat és Hart of dixie
2013. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a 90210 új változatát énis ajánlom !!
2013. márc. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnézek belőle pár részt. remélem tetszeni fog :)
2013. márc. 29. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Most, nem olyan rég indult el Carrie Naplója ! Lehet feliratosan nézni, és szinkronosan is ( de abból kevesebb rész jött ki idáig ).

Én nagyon imádom , a tipikus csajos sztorik !

Csak ajánlani tudom :)

2013. ápr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Umm.. Szex és New York, halló..?!:D Ennél jobb csajosat még nem láttam, de csinálni se lehetne. Az első és egyetlen, ami méltó Carrie nevének emlegetésére.:D Én kb. 17 évesen kezdtem el nézni, de még most is bmikor nézném, sőt, így egyre több értelmet nyer.. Nem véletlen idézik/említik még ma is csomó helyen.
2013. máj. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nyunyunyuuu válasza:

Jane by design - igaz csak egy évada van, de én imádtam.

My mad fat diary - sajnos ennek is kevés része van, de ez is a kedvenceim közé tartozik

Glee - ha szereted a zenés filmeket vagy sorozatokat, akkor mindenképpen ajánlom.. sok mostani számot dolgoznak fel

Awkward - Kínos

2013. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Revenge!:)
2013. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!