Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot ajánlanátok?...

Milyen sorozatot ajánlanátok? (lent)

Figyelt kérdés

amiket végignéztem:

how i met your mother összes eddig kijött része

a búra alatt

skins első 2 évada (nagyon nem tetszett, hogy aztán az összes szereplőt lecserélték, olyat mégegyszer ne...)

trónok harca

jack és bobby

IT Crowd


szóval elég választékos a lista, nincs konkrétan kedvenc műfajom.

a gossip girl, vámpirnaplók, glee és született feleségek nem szimpatikusak, vagy már láttam belőlük annyit, hogy rájöjjek, nem tetszik.

az NCIS, CSI illetve dr csont, dr house fajták nem kötnek le.

a Bárkán, a Lost-on vagy a Walking Dead-en gondolkoztam még. aki látta, mit gondol róluk?

egyébként nyitott vgyok bármilyen fajta sorozatra, legyen régi vagy épp aktuális, nem itélem el pl. a meleg sorozatokat sem (fiúk a klubból pl), szóval ajánlásnak bármi jöhet, kiváncsi vagyok, mik a kedvencek, hátha én is megtalálom a sajátomat :)


az eddig nézett sorozataim közül talán a Búra alatt ötlete tetszett a legjobban.



2013. okt. 4. 19:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. dec. 22. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!